Як зберегти здоров'я, сидячи за комп'ютером

Джон Патрік Паллен: У багатьох офісах створюють робочі місця з вбудованими біговими доріжками

Джон Патрік Паллен: У багатьох офісах створюють робочі місця з вбудованими біговими доріжками

Що робити офісному працівнику, який весь день проводить біля монітора

«Ви сидите в офісі довгі години, без руху, горбитесь. Розберіться зі своїми звичками біля комп'ютера перш, ніж вони завдадуть удару по вашому здоров'ю», - пише американський журналіст Джон Патрік Паллен у колонці для Motto.

Він називає п'ять способів, які допоможуть уникнути смерті за робочим столом.

Кожному потрібно відволіктися хоча б на кілька хвилин, щоб перевірити стрічку Facebook

1. Зверніть увагу на свій монітор

Якщо ваш монітор стоїть прямо на столі, пора просити керівництво підняти вам його. Верхня частина екрана повинна знаходитися на рівні очей, в іншому випадку ви будете опускати голову, щоб пристосуватися до нього, і з часом це призведе до болів в шиї та спині.

2. Погана постава? Займіться підборіддям

Погана постава – друга з основних проблем офісних працівників. Велика частина людей схиляється до екрану, нахиляючи шию, що накладає на неї додаткове навантаження. Відводите підборіддя тому, щоб уникнути цього.

3. Вставайте частіше

Сучасне робоче місце розроблене для сидячої позиції, але стояче положення стало природним для людини мільйони років тому. Останнім часом з'явився тренд організації в офісах сидячих робочих місць, які можуть підніматися та трансформуватися в стійки.

4. Не забувайте рухатися

Навіщо стояти, якщо можна ходити? У багатьох офісах створили «бігові» робочі місця з вбудованими біговими доріжками – таким чином працівники втрачають на 100 калорій на годину більше, ніж ті, хто працює в стандартних офісах.

5. Робіть перерви

Якщо постійно працювати, ефективність вашої праці впаде. Кожному потрібно відволіктися хоча б на кілька хвилин, щоб перевірити свою стрічку в Facebook або почитати новини.

Так звана «техніка помідора» пропонує розбити робочий день на 25-хвилинні періоди активної роботи, що перериваються п'ятихвилинками відпочинку. Свою назву техніка отримала на честь невеликого кухонного таймера у формі помідора. До речі, її творець Франческо Цірілло рекомендує насправді використовувати такий таймер в перші дні.

Повну версію колонки Джона Патріка Паллена читайте на сайті Motto


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: