Як закінчилася «братня Росія»

Віталій Портников: Ми у вас

Віталій Портников: Ми у вас "карателі", хоча самі ви вооружаете кримінальників і стріляєте по мирних містах

«Росіяни самі продемонстрували, які вони "свої", коли напали на Крим і Донбас», - пише журналіст Віталій Портніков у своїй колонці для Newsru.ua

Один за іншим соціологічні опитування фіксують зміну думок українців з принципових питань минулого та майбутнього країни. Ось нарешті ми дочекалися більшості громадян, які виступають за приєднання країни до Альянсу. А ось кількість українців, які вважають необхідним визнати воїнів УПА борцями за незалежність нашої країни вперше перевищила кількість тих, хто ще сумнівається в логічності цього жесту.

Російські пропагандисти скажуть вам, що це все – українська політика, засилля "націоналістів" у владі і безсовісні брехуни на службі Заходу – такі, наприклад, як Віталій Портников. Ні, дорогі мої, це все Путін.

Чиїсь колишні родичі виявилися всього лише приставкою до телевізійного приймача

(...) Ми пояснювали нашим співгромадянам, що тільки НАТО в разі небезпеки захистить Україну і стане гарантом її безпеки і територіальної цілісності. Так, ми переконували співвітчизників, що якщо ми – незалежна держава, то повинні поважати тих, хто боровся за незалежність, а не тих, хто боровся проти неї на службі різноманітних колоніалістів і окупантів і перш за все – самого страшного окупанта, російського, більшовицького.

Переконувати то переконували, тільки хто нас слухав? Більшість населення просто у все це не вірило. Щиро не розуміло, як це можна бачити небезпеки там, де їх немає. Хто ж це на нас нападе? Росія чи що? Братська Росія, з якою ми завжди були разом, яку захищали у війнах, яка так близька нам з історії, релігії, сприйняттю світу? Та й були ми минулим літом у родичів – свої люди!

Ви продемонстрували, які ви "свої люди", коли напали на Крим і Донбас. Продемонстрували, коли стали вбивати моїх співгромадян. Продемонстрували, коли стали красти шматки нашої землі і оголошувати її своєю, ніби не помічаючи, яка кількість історичних родючих українських земель ви вже відхопили для власної держави. Продемонстрували, коли стали охаювати українців по вашому брехливому телевізору – всіх скопом.

Вони у вас і зрадники – незважаючи на те, що століттями стояли щитом перед будь-якою небезпекою, дозволяючи вам зберегти в мирі та спокої більшу частину вашої власної території ціною руйнування власних будинків.

(...) Вони у вас і "карателі" - хоча самі ви озброюєте відморозків і кримінальників та стріляєте по мирним літакам і мирним містам. І у все це щиро вірять "наші люди" - чиїсь колишні родичі, які опинилися всього лише приставкою до телевізійного приймача. Як, а! І чого, власне, треба від нас усім цим "родичам"? У нашому морі захотілося скупатися задешево – так і раніше плескалися, і дешевше! Флот свій іржавий захотіли зберегти – та ще й ракети завезти, щоб весь світ лякати? Або вугілля свого не вистачає, треба вкрасти наш? Чого, власне? А відповіді немає – один тупий крик.

Повну версію колонки Віталія Портникова читайте на Newsru.ua


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: