Як утриматися на вершині. 3 секрети успіху від Джека Ма

Кеті Блумгарден: В реальності ви завжди перебуватимете на шляху до успіху, і не існує такого місця призначення, де все стає «простіше»
cnn.com

Кеті Блумгарден: В реальності ви завжди перебуватимете на шляху до успіху, і не існує такого місця призначення, де все стає «простіше»

Кеті Блумгарден, виконавчий директор Ruder Finn, у колонці для World Economic Forum розповідає про стратегію китайського мільярдера Джека Ма

Жінки, які прагнуть потрапити на вершину корпоративних сходів, дуже важко працюють, щоб туди дістатися. Але найбільша помилка – думати, ніби у вас все вже вийшло, тільки тому, що ви зайняли високу посаду. Насправді, робота стане ще складнішою.

Щоб залишатися успішним у сучасному світі, потрібні постійна інноваційність і постійна зосередженість. Це означає: залишати зону комфорту і відкривати для себе нове. Як зауважила Рут Порат, головний фінансовий директор Alphabet, поетапна інноваційність призводить до недоречності. Копіювання не працює в світі, який змінюється так само швидко, як і ми. Ви не можете реалізовувати потенціал лише наполовину.

В реальності ви завжди перебуватимете на шляху до успіху, і не існує такого місця призначення, де все стає «простіше». Питання в тому, як, досягнувши вершини, продовжувати добиватися успіху, щоб залишатися нагорі?

У цьому році на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Джек Ма, засновник і керівник Alibaba Group, озвучив своє бачення успіху, яке мені дуже імпонує. Він назвав це стратегією 30/30/30.

По-перше, задумайтеся про власні перспективи протягом наступних 30 років (або довше).

По-друге, слідкуйте за компаніями з 30 співробітниками (або менше), спритними і такими, що вміють мислити нестандартно.

По-третє, дивіться на світ очима 30-річного, бо це покоління будуватиме майбутнє бізнесу.

Ця стратегія містить чимало важливих уроків для жінок, які мріють досягти вершини:

Зосередьтеся на довгострокових перспективах

Під час четвертої промислової революції помітно прискорилися темпи розвитку та інновацій, що змушує багатьох не забігати наперед і фокусуватися на наступному кварталі або найближчих 12 місяцях. Але, за словами Ма, цикли руйнування тривають близько 50 років, і справжні лідери мають стежити за тим, де вони хочуть бути, зберігаючи стратегію компанії на кілька десятиліть цього циклу.

Задумайтеся про власні перспективи протягом наступних 30 років

Керівникам варто розглянути 30-річний період, розуміючи, як їхній бізнес буде залишатися успішним, незважаючи на зміни навколо. У світі зв'язків з громадськістю ми повинні визнати, що традиційна бізнес-модель змінюється. Тому я зосередила наше агентство на перетворенні нашої бізнес-моделі. Придбавши нещодавно компанію, що займається аналітикою даних, ми максимально зміцнюємо нашу роботу аналітичною звітністю, роблячи все можливе, щоб зусилля в області комунікації будувалися на потужних соціальних платформах.

Слідкуйте за меншими конкурентами

Ма закликаємо керівників шукати конкурентів, спостерігаючи за компаніями зі штатом співробітників менше 30 осіб. Стежити за найближчими конкурентами, боротися за частку ринку та інноваційні переваги – цілком природно. Але досить часто це маленькі, моторні революціонери, які здійснюють стрибок і дивують ринок.

У Ruder Finn ми все рідше орієнтуємося на наших традиційних конкурентів. Різні стартапи розвиваються сьогодні неймовірними темпами, приносячи на ринок нові ідеї та навички.

Думайте, як мілленіал

За словами Ма, саме мілленіали будуть будівельниками завтрашнього дня. Підходьте до свого бізнесу, як 30-річний, і ви знайдете нові способи мислення. Я зрозуміла, що можу розширити свій кругозір, використовуючи техніку «наставник навпаки», і якийсь час я щоранку відточувала свої навички оповідача, спілкуючись з кількома співробітниками мілленіалами, висхідними зірками моєї команди.

Моя порада жінкам: зрозумійте, що успіх – це рухома ціль. Досягнення вершини несе в собі відповідальність за те, щоб ваша компанія перебувала на траєкторії успіху, що вимагає постійної зосередженості, величезної пристрасті та невпинного прагнення до створення нових і ефективних шляхів просування вперед.

Більше поглядів  тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: