Як стати впевненішим у собі

Тревіс Бредбері: Упевнені в собі люди уникають таких фраз, як:

Тревіс Бредбері: Упевнені в собі люди уникають таких фраз, як: "Я не думаю, що зможу" або "Я не впевнений"

Що допоможе вам позбутися бар'єру невпевненості

«Ніхто не заважає вам досягти бажаного, крім вас самих. Настав час позбутися цього бар'єру невпевненості в собі», - пише психолог Тревіс Бредбері у своїй колонці для Motto.

Він пропонує п'ять способів стати більш впевненим у собі:

Знання дає впевненість

1. Оцініть себе чесно

Справжня впевненість у собі міцно прив'язана до реальності. Щоб стати впевненішим, важливо провести чесну і точну оцінку ваших здібностей. Якщо є недоліки у вашому наборі навичок, потрібно скласти плани щодо зміцнення цих навичок і знайти способи звести до мінімуму їх негативний вплив. Не звертаючи уваги на свої слабкості або роблячи вигляд, що це сильні сторони, ви від них не позбудетеся.

2. Говоріть «ні»

Дослідження, проведені в Університеті Каліфорнії в Сан-Франциско, показали, що чим складніше вам сказати «ні», тим імовірніше, що ви відчуваєте стрес, втому, і навіть депресію – а всі ці речі зменшують вашу впевненість у собі. Упевнені люди знають, що говорити «ні» нормально. Упевнені в собі люди уникають таких фраз, як: "Я не думаю, що зможу" або "Я не впевнений". Вони кажуть «ні» з упевненістю.

3. Налагодьте стосунки з начальником

Складні стосунки з босом можуть зруйнувати впевненість у собі навіть найталановитішої людини. Важко бути впевненим у собі, коли ваш бос постійно критикує вас. Спробуйте визначити, де відносини пішли не так, і вирішити, чи є якісь способи спрямувати їх у потрібне русло. Якщо відносини дійсно неможливо врятувати, можливо, вам час змінити роботу.

4. Цінуйте маленькі перемоги

Упевнені люди вміють кидати виклик самим собі і конкурувати навіть тоді, коли їхні зусилля дають незначні результати. Маленькі перемоги створюють нові андрогенні рецептори в областях мозку, відповідальних за винагороду та мотивацію. Це підвищує вашу впевненість у собі і вашу готовність розв'язувати майбутні проблеми.

5. Знайдіть наставника

Найращий спосіб збільшити свою впевненість в собі – знайти талановиту, досвідчену людину, яка вкаже вам шлях і лясне вас по спині в нагороду за добре виконану роботу. Хороший наставник може стати для вас дзеркалом, давши вам перспективу, яка допоможе вам зберігати віру в себе. Знання дає впевненість і допомагає вам ефективніше спрямовувати вашу енергію.

Повну версію колонки Тревіса Бредбері читайте на сайті Motto


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: