Як склалися мої стосунки з фітнес-браслетом

Сюзанна Шробсдорф: Нові фітнес-браслети знають про свого власника все без винятку
digiday.com

Сюзанна Шробсдорф: Нові фітнес-браслети знають про свого власника все без винятку

Браслет цікавиться моїм життям більше, ніж я

«Подивімося правді в очі: мало які стосунки вимагають граничної чесності, а головне – постійної. Насправді все навпаки. Я навіть знаю людей, які добирають слова на прийомі у терапевта, боячись здатися недостатньо приємним клієнтом», - пише у своїй колонці заступник головного редактора і колумніст The Time Сюзанна Шробсдорф.

Особисті пости в соціальних медіа – це суцільний рекламний ролик. Дослідження показують, що люди брешуть лікарям навіть про те, що вони їдять або п'ють, зазначає автор. Це ж стосується і оточення: «Крім найкращого друга, ніхто не скаже, що ви маєте сім кілограмів зайвої ваги».

Але нещодавно, за словами Шробсдорф, у неї зав'язалися гранично чесні стосунки: «Все почалося минулого літа, коли в мене з'явився один з нових фітнес-браслетів». Він не просто вимірює кількість пройдених кроків – тепер він знає про свого власника все, без винятку. Тож брехати йому немає ніякого сенсу.

Коли норма калорій вичерпувалася, браслет сигналізував про це

«Новий фітнес-браслет Fitbit стежить за частотою мого серцебиття, підраховуючи не тільки, скільки годин я сплю, але і скільки разів (шість) і коли саме я «була бадьорою» протягом ночі; і що з 1:06 до 1:21 минулої ночі я не спала. Браслет цікавиться моїм життям більше, ніж я», - пише автор.

У відповідь на це, продовжує колумністка, я розкрила йому свою справжню вагу – те, що при здоровому розумі не розповідала нікому. Навіть колишній чоловік не знав і, що ще страшніше – люди, які встановлюють екіпіровку на банджі-джампінгу і парасейлінгу.

«Після того, як браслет дізнався мою справжню вагу, він встановив для мене денну норму калорій. Далі потрібно було розповідати про все, що я їм. Коли норма калорій вичерпувалася, браслет сигналізував про це. Маленька гістограма на телефоні спалахувала червоним кольором. Безумовна, миттєва, жорстока правда», - розповідає Шробсдорф. З іншого боку, коли її активність протягом дня була вищою і вона демонструвала добрі результати, браслет всіляко підтримував свого власника. Він блимав, надсилаючи радісні смайлики на телефон і електронну пошту. «Він пам'ятає всі наші знаменні дати. Наприклад, той факт, що шість місяців тому в мене було лише 11 активних хвилин на день», - пише колумністка.

Але стосунки з додатками зазвичай не тривають довго. «У нас з Fitbit були і хороші, і погані моменти», - зазначає журналістка. Вона не взяла його у відпустку на Коста-Ріку. Займаючись йогою з доньками, автор спостерігала за розслабленими лінивцями, які проходили не більше 4-5 кроків за годину. Їла хліб в недозволених кількостях. «Повернувшись з відпустки, я знову одягла браслет, але наш з ним зв'язок втратився. Я почала випускати такі дрібниці, як попкорн, який їм в офісі, і стала «забувати» оновлювати дані про вагу. Ефект браслета потихеньку згас», - підсумовує колумністка.

Переклад НВ

Повну версію колонки Сюзанни Шробсдорф читайте на The Time

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: