Як розбагатіти до 30. Сім секретів

Гарантованого, майже магічного способу забезпечити багатство немає

Гарантованого, майже магічного способу забезпечити багатство немає

Стратегії, що дозволяють досягти фінансового благополуччя задовго до старості

«Всі ми мріємо про багате життя. Більшість мріє, що коли-небудь статоке мільйонерами. Але якщо ви дійсно хочете заробити статок, сподіватися на «коли-небудь» не можна. Ніколи не пізно почати будувати свій статок, але якщо почати в молодості, шанс розбагатіти набагато вище», - пише журналіст Джейсон ДеМерс у колонці для Motto.

Гарантованого, майже магічного способу забезпечити багатство немає

Життя у період з двадцяти до тридцяти характеризується своїми труднощами: борги за навчання в університеті, невпевненість в кар'єрі і десятки невідомих змінних, що заважають працювати над тим, щоб швидше заробити грошей.

«Гарантованого шляху забезпечити заможне майбутнє немає», - визнає автор. Тим не менш, називає сім стратегій, які допоможуть досягти багатства в молодості.

1. Припиніть прокрастинацію

Проблема молодості – у вірі в те, що часу вистачить на все. Молодь часто думає, начебто зароблянням грошей можна буде зайнятися вже в старості. На жаль, це призводить до замкнутого кола «а, зроблю це наступного місяця», і так йде місяць за місяцем, а потім не встигнете озирнутися, як минуло десять років, і ви прогавили відмінні можливості для накопичення коштів.

2. Прийміть той факт, що магії немає

Гарантованого, майже магічного способу забезпечити вам багатство немає. Фундаментальні цілі прості: заробляйте більше, ніж витрачаєте, і розумно інвестуйте те, що залишається.

3. Інвестуйте в себе

Наступною метою повинно бути інвестування в себе; ви самі – ваш головний ресурс. Витрачайте більше часу на освіту, отримання нових навичок, на спілкування з людьми, які допоможуть вам досягти своїх цілей. Чим більше ви освічені та товариські, тим більше у вас буде можливостей.

4. Розплануйте бюджет

Розробіть детальний бюджет, заснований на ваших доходах і видатках, і уважно стежте за тим, куди йде велика частина ваших грошей. Ви здивуєтеся тому, на що іноді їх витрачаєте. Як тільки проблеми знайдені, можна почати працювати над скороченням проблемних статей витрат.

5. Виплачуйте свої борги

Перед тим, як почати відкладати і інвестувати, краще за все розплатитися з усіма боргами, які ви встигли зробити. Процентні ставки можуть легко потягнути вас на дно, вимагаючи щомісячних виплат, що заважають збирати гроші.

6. Ризикуйте

Ви молоді. У вас ще стільки років попереду. Ризикувати потрібно зараз. Інвестуйте в ризикові, але потенційно прибуткові підприємства. Залиште роботу, щоб відкрити свій бізнес. Якщо щось піде не так, у вас буде вдосталь часу, щоб виправити ситуацію.

7. Диверсифікуйте

Незважаючи на те, що ризикувати в молодому віці корисно, важливо також диверсифікувати свої зусилля. Не розраховуйте тільки на один набір навичок. Не покладайтеся на інвестиції в одну-єдину компанію. Це захистить вас від катастрофічних втрат.

Повну версію колонки Джейсона ДеМерса читайте на сайті Motto


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: