Як дізнатися, чи знайшли ви своє кохання

0 коментувати
Філ Дау: Вірити в єдиного - все одно що цілувати жаб, сподіваючись, що одна з них перетвориться на принца

Філ Дау: Вірити в єдиного - все одно що цілувати жаб, сподіваючись, що одна з них перетвориться на принца

Чи робить ваш партнер ваше життя кращим, і чи стануть відносини довгостроковими

«Чи ви знайшли того єдиного? Відповідь проста: ні. Ні, не знайшли і не знайдете, це неможливо. Тому що його не існує – ні для вас, ні для когось ще», - пише британський колумніст Філ Дау для The Guardian.

«Ідея про те, що в світі існує один-єдиний чоловік, який може без зусиль привести вас до вершини емоційного, сексуального і духовного задоволення, а потім тримати вас там «довго і щасливо», просто смішна. Як і ідея, що ви є єдиним або єдиною для когось ще, – продовжує автор. – Це наче постійно цілувати жаб, сподіваючись, що одна з них перетвориться на принца».

Ви - не сейф з сімома мільярдами комбінацій, лише одна з яких дає доступ до вашого серця

«Ви не настільки особливі – втім, це стосується й того, за ким ви сохнете. Ви - не сейф з сімома мільярдами комбінацій, лише одна з яких дає доступ до вашого серця. Ви – один з тих дешевих замків, до яких підходять мільйони різних ключів. Не ображайтеся: всі ми такі. Це не означає, що у вас є мільйон шансів на чудові стосунки (світ, все ж, величезний), але цей шанс у вас і не єдиний», - зазначає Дау.

Автор радить задати собі інше питання про людину, яку ви зустріли і в якого починаєте закохуватися: чи вона робить ваше життя кращим, і чи будуть ваші стосунки довгостроковими?

На це питання, попереджає Доу, відповідь доведеться шукати самостійно. Адже ви не будете питати незнайомця: «Що б мені зараз хотілося з'їсти?». Тому вам доведеться самій або самому уявити, як будуть виглядати ваші стосунки через п'ять чи двадцять п'ять років.

Він перераховує ряд ознак, які можуть стати підказкою, і перша з них – щасливі ви поруч зі своїм партнером. Дау закликає не обманювати себе: серйозні суперечності з часом не згладяться; існує ризик, що вони, навпаки, загостряться.

«У довгостроковій перспективі обов'язково потрібно подумати про сумісність. Чи хочете ви жити приблизно в одному і тому ж місці, чи хочете ви однакову кількість дітей або взагалі їх не хочете, відпочивати там само і з тими ж людьми?», - перераховує автор.

Він додає, що іноді над відмінностями можна попрацювати за умови, що обидві сторони готові чимось поступитися заради партнера. Також потрібно звертати увагу на те, як ваш партнер поводить себе з іншими: чи буває він грубим, бездушним, нещирим.

«Все це зовсім не романтично. Але з віком більшість з нас стають реалістами. Ми припиняємо шукати філософський камінь, який перетворить все наше життя на золото. Ми вибираємо те, що для нас важливо, де ми можемо поступитися, а де – ні. Ми знаходимо когось, з ким готові провести залишок свого життя – реальну людину з такими ж слабкостями, якими володіємо самі, а не якийсь захмарний ідеал», - говорить Дау.

«Можете називати це смиренням або "притиранням", але також можна подати це інакше: ви цінуєте людину, яку зустріли, і даєте вашим стосункам шанс. Можливо, ця людина не стане для вас всім, але вона цілком може стати для вас кимось. І, якщо ви будете діяти правильно, вона може стати саме вашим кимось», - підсумовує Дау.

Повну версію колонки Філа Дау читайте на сайті The Guardian


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: