Як часто потрібно займатися сексом

1 коментувати
Бріттані Вонг: Важливо не те, чи збігається частота ваших занять сексом із середнім показником по країні, а те, наскільки ви і ваш партнер задоволені нею

Бріттані Вонг: Важливо не те, чи збігається частота ваших занять сексом із середнім показником по країні, а те, наскільки ви і ваш партнер задоволені нею

І чому не варто порівнювати своє сексуальне життя з сусідським

«Більшість людей і пар, що звертаються до сексологів, хочуть знати відповідь на одне й те саме питання: «Чи нормальне моє сексуальне життя?» – пише американський експерт Бріттані Вонг у своїй колонці для Huffington Post.

Вона розповідає, що людей цікавить: чи займаються вони сексом досить часто і чи не хоче їхній партнер занадто багато сексу. Іноді їм здається, що вони мають поводитися в ліжку якось інакше.

Немає магічного правильного числа. Крім того, більшість пар, які запевняють, що постійно займаються сексом, брешуть

Зазвичай, зазначає автор, відповідь сексологів одна: «забудьте про те, що таке «нормальність». Найважливіше – розуміти та сприймати свого партнера і приймати його потреби, навіть якщо вони відрізняються від ваших.»

Вона дає поради сексологів парам, стурбованих своїм сексуальним життям:

1. Перестаньте думати про те, як часто займаються сексом інші

Забудьте про вкрай активне сексуальне життя сімейства Джонсів: у кожної пари своя норма в цьому питанні.

Немає магічного правильного числа. Крім того, більшість пар, які запевняють, що займаються сексом постійно, просто прибріхують.

2. Через кілька років ваша норма зміниться

Важливо не те, чи збігається частота ваших занять сексом із середнім показником по країні, а те, наскільки ви і ваш партнер задоволені своїм сексуальним життям.

Ваше спільне сексуальне життя – постійне лавірування між хвилями лібідо, часу, енергії, а також бажання зробити секс пріоритетом. Тому важливо говорити з партнером про секс і розуміти, що влаштовує вас, а що ні.

3. Не втрачайте надії, якщо ви – партнер, якому частіше хочеться сексу

Хтось має підтримувати сексуальний вогник у стосунках. Інакше ви можете опинитися в ситуації так званої «мертвої спальні».

Саме тому вам потрібно працювати над тим, щоб мотивувати свого партнера та ініціювати близькість.

4. Якщо ви – партнер, якому менше хочеться сексу, поясніть другій стороні причину

Якщо ви менше зацікавлені в сексі, не варто відчувати сором з цього приводу. Різниця в бажаннях у стосунках зустрічається набагато частіше, аніж люди думають.

Якщо ви хочете змінити ситуацію, вам потрібно зрозуміти, чому вам не хочеться сексу. Причини можуть бути різними: можливо, ви відчуваєте біль під час акту або, наприклад, втомилися від пози, що повторюваної пози.

5. Пам'ятайте: хороший секс не можна виміряти кількісними показниками

Коли ви лежите в ліжку з партнером після сексу, не витріщайтеся на стелю, розмірковуючи, чи все у вас нормально порівняно з іншими. Краще поговоріть зі своїм партнером про те, чого б вам хотілося привнести у ваше сексуальне життя. Пробуйте щось нове, але головне – завжди говоріть про те, що для вас важливо. Ніколи не мовчіть ображено і не таїть злість.

Повну версію колонки Бріттані Вонг читайте на сайті Huffington Post


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: