Дружина Трампа і крадена промова

0 коментувати
Дружина Трампа і крадена промова
Організатори кампанії Трампа відображають головні недоліки свого кандидата - недостатню підготовку, відсутність дисципліни і невміння визнавати свої помилки

«Дональд Трамп не може сказати своїй дружині, що вона звільнена. Втім, йому і не варто цього робити. Явний плагіат в промові Меланії Трамп говорить погано не про неї. Його наявність, як і реакція після досить оперативного розкриття, говорить погано про кампанію Дональда Трампа. Він демонструє, що програма Трампа ще не готова для показу в прайм-тайм», - пише журналістка Рут Маркус в колонці для The Washington Post.

Бути Дональдом Трампом означає ніколи не вибачатися

Для початку автор пропонує замислитися над тим, що Меланія Трамп навряд чи сама пішла на таку дурість, як вирізування шматків з промови Мішель Обами в 2008 році. У всіх кандидатів (і пародій на кандидатів) є спічрайтери, які пишуть і переписують за них чернетки. Рут радить в заяві Меланії про те, що промову вона писала «з мінімально можливою допомогою» звернути увагу на слова «з мінімально можливою».

«Це означає, що якийсь спічрайтер чомусь вирішив, ніби вирізання шматків з промови Мішель Обами залишиться непоміченим. Навіть якби це зробила сама Меланія, нормальні куратори кампанії (куратори Трампа до таких не належать) знайшли і видалили б цей плагіат, поки вона не виступила з ним перед мільйонами глядачів», - зазначає Маркус.

«Якби я була спічрайтером Меланії Трамп, перше, що я зробила б - порівняла її промову з промовою Мішель, щоб уникнути збігів. І вже точно не стала б видирати звідти абзаци слово в слово», - міркує колумністка.

На її думку, те, що організатори кампанії найняли людину, здатну на таке (або людину, здатну не помітити такого явного плагіату в промові), багато що говорить про якість проведення кампанії. Перевірки на плагіат довгі роки були стандартною процедурою. Більш того, кожен студент знає, що є програми для перевірок тексту на плагіат.

Другий момент, який збентежив автора - це реакція. На її думку, не можна виносити вирок кампанії за скоєні помилки, оскільки всі помиляються. Але реакція на ці помилки - інша справа. За розкриттям факту плагіату мало слідувати публічне визнання помилки і звільнення відповідального за неї.

«Ось тільки бути Дональдом Трампом означає ніколи не вибачатися», - зазначає Маркус.

«Так що вранці у вівторок команда Трампа не вибачилася. «У прекрасній промові Меланії її команда спічрайтерів згадала про те, що її надихає. У деяких моментах були відображені її власні думки. Іммігрантський досвід Меланії і її любов до Америки були очевидні в промові, що і зробило її такою успішною», - цитує автор.

«Ось тільки промова не була успішною, оскільки виявилася плагіатом. Гей, Земля викликає команду Трампа», - іронізує автор.

Глава кампанії Трампа Пол Манафорт заявив, що ніякого плагіату не було (хоча порівняння фрагментів тексту говорить про зворотне) і навіть спробував знайти слід Хілларі Клінтон в обуренні, що піднялось у соцмережах.

«Ця кампанія не готова до показу в прайм-тайм. Її організатори відображають головні недоліки свого кандидата - недостатню підготовку, відсутність дисципліни і невміння визнавати свої помилки».

Повну версію колонки Рут Маркус читайте на сайті The Washington Post.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: