Дев'ять головних питань перед тим, як побратися

Марісса Міллер: «У хворобі й здоров'ї» - не евфемізм. Коли стає зрозуміло, що це харчове отруєння, брати тазик доведеться саме вам

Марісса Міллер: «У хворобі й здоров'ї» - не евфемізм. Коли стає зрозуміло, що це харчове отруєння, брати тазик доведеться саме вам

Не залишайте незакритим жодне питання при обговоренні вашого майбутнього – нікому не потрібні сюрпризи, коли на кону стоїть досить багато

«Ви знайшли свою другу половинку. Вітаю! Ви купаєтеся в променях любові і починаєте думати про те, щоб узаконити стосунки. Зрештою, немає нічого кращого, ніж прокидатися поруч з вашим найкращим другом щоранку. Незважаючи на те, що дослідження показують, що шлюб дає низку фізичних, емоційних і фінансових бонусів, дуже важливо зазирнути всередину себе і зрозуміти, чи справді ви цього хочете», - пише журналістка Марісса Міллер у колонці для Vogue.

Вона називає питання, які потрібно поставити собі, перш ніж йти до вівтаря:

1. Чи збігаються ваші бажання

Якщо ваші плани на найближчі п'ять або десять років істотно відрізняються, це не дуже добре для шлюбу. Яку роль у вашому сімейному житті буде грати релігія і чи буде? Чи готові ви переїхати, якщо один з вас отримає роботу в іншому кінці країни? Не залишайте незакритим жодне питання при обговоренні вашого майбутнього – нікому не потрібні сюрпризи, коли на кону стоїть досить багато.

Задумайтеся над тим, чи можете ви без страху і засудження ділитися своїми думками та бажаннями

2. Чи збігаються ваші цінності

Крім загальних цілей на майбутнє, ви повинні мати і загальні моральні цінності. Що має для вас пріоритет, і чи ви готові зробити крок назустріч партнерові, якщо ваші цінності дещо відрізняються?

3. Чи бачили ви свого партнера в гіршому його стані?

І навпаки. «У хворобі й здоров'ї» – зовсім не евфемізм. Коли стає зрозуміло, що це харчове отруєння, брати тазик і прибирати всі наслідки доведеться саме вам. На початку стосунків ми намагаємося показати себе з кращого боку, але шлюб – це створення спільного життя, яке не завжди пахне трояндами. Якщо у вас все ще завмирає серце від любові, коли у вашого партнера несвіже дихання, коли він сидить без роботи, коли він лає інших водіїв в пробці або набирає кілька кіло – значить, ви і є його справжня половина. Головне, переконайтеся, що партнер відчуває те саме по відношенню до вас.

4. Чи подобається вам ваш партер?

Це не підступне запитання. Можливо, ви втрачаєте голову, коли дивитеся, як ваш партнер качає прес, або божеволієте від приготовленої їм пасти. Але запитайте себе: чи подобається вам ця людина по-справжньому? Чи зможете ви терпіти її гумор до кінця днів своїх? Чи зможете поїхати з нею в кошмарний похід з рюкзаками, загубитися в незнайомому місті, і все одно відчувати себе у безпеці? Чи зможете мовчки сидіти в одній кімнаті, не відчуваючи незручності? Одна справа – відчувати пристрасть по відношенню до когось, і зовсім інша – приймати людину, не розраховуючи на те, що вона зміниться.

5. Чи готові ви прийняти його або її минуле?

У всіх є темний бік, але запитайте себе, чи готові ви прийняти темний бік свого партнера. Минулий досвід, яким би він не був, робить вашого партнера тим, ким він є, тому вам доведеться прийняти і його. Втім, якщо в даний момент ваш партнер бореться із залежністю, краще спершу допомогти йому від неї звільнитися, і тільки потім вступати в шлюб.

6. Чи сумісні ви фінансово?

Грошові звички відіграють важливу роль у кожному шлюбі. Якщо ви любите економити, а партнер постійно балує себе дизайнерським одягом, можливо, варто вдарити по гальмах, поки не пізно. Гроші – одна з тем для напруженості у відносинах, тому вам краще мати спільний погляд на чекову книжку.

7. Чи ви довіряєте один одному?

Довіра – це тепле почуття, яке виникає у вас поруч з тим, хто здається вам людським втіленням дому. Якщо ви не можете довіряти своєму партнерові, не варто вступати з ним у шлюб.

8. Як часто ви будете займатися сексом?

Сексуальна сумісність життєво важлива для ваших відносин. На початку стосунків ви можете займатися сексом дуже часто, але обговоріть ваші очікування після того, як в вашому житті з'являться кредити, діти та інше.

9. Чи вмієте ви розмовляти один з одним

Мова не про те, скільки смс ви відправляєте один одному під час обідньої перерви (хоча це теж важливо). Задумайтеся, чи можете ви без страху і засудження ділитися своїми думками та бажаннями.

Повну версію колонки Маріси Міллер читайте на сайті Vogue


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: