Десять правил успішної жінки

Михайло Лабковский: До 25 років ця дівчина вже щось зробила, а не тільки планує і передбачає

Михайло Лабковский: До 25 років ця дівчина вже щось зробила, а не тільки планує і передбачає

«Такі жінки безжально відкидають усе, що не вписується в їхню картину під назвою «Як я хочу», - пише сімейний психолог Михайло Лабковський на своєму сайті Labkovskiy.ru

1. Вона з ранніх років звикла розраховувати тільки на себе

Навіть якщо у неї були прекрасні мама і тато, цілком благополучне дитинство, тим не менш вона не вважає, що хтось їй щось винен або що це благополуччя їй гарантовано довічно. Вона робить ставку тільки на власні зусилля, можливості і здібності.

Позиція «чоловік-благодійник» для неї абсолютно неймовірна. З нею можна спілкуватися тільки на рівних

2. Вона самодостатня

Їй не потрібні інші люди, зокрема, чоловіки, для рішення власних проблем. І в рівній мірі вони не потрібні їй, щоб вона відчувала себе щасливою. Вона вирішує свої проблеми і щасливою робить себе сама. Інші люди для неї — як вишенька на торті, вони прикрашають її життя.

3. Вона незалежна у всіх сенсах цього слова

І в першу чергу фінансово. Зазвичай такі дівчата з юності замислюються про те, як і де вони будуть заробляти на життя. Вони рано покидають батьківський дім, їх не лякає думка про те, щоб виїхати в інше місто або країну, щоб вчитися, розвиватися і рости. Такі дівчата до 25 років вже мають виразний кар'єрний план, у когось за плечима значний досвід роботи і кілька кроків по кар'єрних сходах. Необов'язково це кроки вгору, в сенсі не всі і не завжди хочуть стати великими начальниками. Це може бути якесь наукове відкриття, написання книги, створення якоїсь корисної програми. Мова про те, що до 25 років ця дівчина вже щось зробила, а не тільки планує і передбачає, знаходячи тисячі причин, чому у неї нічого не вийде.

4. Вона не просить допомоги

Тобто вони можуть, звичайно, і попросити, але це завжди буде означати, що випробувано було все. Що вона проаналізувала ситуацію, зробила кілька спроб впоратися самостійно, остаточно переконалася, що її особистого потенціалу не вистачає, і ось тоді вона піде шукати того, хто може допомогти. Але поки вона не переконається, що проблема не вирішується без залучення, так скажемо, зовнішнього ресурсу, вона про допомогу просити не піде. І правильно зробить. (...)

5. Вона не йде на компроміси

У них немає страху, що у них щось не вийде, що вони не впораються самотужки, що їм потрібно чуже схвалення. Ці дівчатка спокійно кидають обридлі курси, ці підлітки самі вирішують, куди піти вчитися і ким бути, ці студентки не купують курсові роботи, тому що їм цікаво обраний напрям, ці дівчата не зустрічаються з хлопцями, які їх не цінують. Вони безжально відкидають усе, що не вписується в їхню картину під назвою «Як я хочу». І всупереч голосам заздрісників у результаті отримують ту професію, того чоловіка і той спосіб життя, якого хотіли. (...)

6. Вона ніколи ні з ким себе не порівнює

Вона не міряється ні з друзями, ні з родичами, ні з колегами своїми досягненнями, матеріальним становищем або статусом. Вона чудово розуміє, що завжди знайдеться хтось молодше, стрункіше, багатше, успішніше, престижніше або з титулом герцогині. Вона порівнює себе з собою вчорашньою або торішньою і оцінює виключно власні досягнення за цей період.

7. Вона задоволена своєю зовнішністю

Їй не хочеться переробляти ніс, збільшувати губи або груди, вона не сидить на постійній дієті і не гризе себе за зайвий шматок торта. Вона стежить за собою, вона піклується про зовнішність, їй не байдуже, як вона виглядає, це важливо розуміти. Просто вона піклується про ту зовнішність, яка у неї вже є. А не намагається створити ту, якої у неї немає.

8. Вона не прагне заміж

І не тому, що не затребувана, зовсім ні. У неї може бути мільйон коханців, але сім'ю вона з ними створювати не захоче. Інфантильний і слабкий чоловік їй буде нецікавий, а розумний, амбітний і націлений на сім'ю чоловік в нашій країні — на жаль, рідкісний вид. На щастя, це мало турбує успішну жінку, тому що — дивіться пункт другий — вона не ставить своє щастя в залежність від інших людей.

9. Вона не сприймає нерівноправності

Позиція «чоловік-благодійник» для неї абсолютно неймовірна. З нею можна спілкуватися тільки на рівних, при цьому неважливо, хто багатше, авторитетніше або займає посаду рангом вище. Вона буде на рівних спілкуватися з директором держкорпорації і касиром у магазині, вона ніколи не дозволить собі хамства по відношенню до офіціанта, але і не зазнає зневаги від власника спортклубу, в якому займається.

10. Вона ніколи не кине працювати

Навіть якщо у неї на рахунку мільярди, для неї тут справа взагалі не в грошах. Вона реалізує себе, вона захоплена своєю справою, і їй в голову не прийде кинути це все, щоб сісти вдома. Вона ходить на роботу не лямку тягнути, а робити те, що їй подобається.

Повну версію тексту Михайла Лабковського читайте на сайті Labkovskiy.ru


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: