Десять ознак того, що ви не готові до шлюбу

Каролін Леманн: Навряд чи після укладення шлюбу ваш наречений раптово захоче дітей, якщо до цього різко висловлювався проти

Каролін Леманн: Навряд чи після укладення шлюбу ваш наречений раптово захоче дітей, якщо до цього різко висловлювався проти

Як збагнути, що справа не у звичайній передвесільній нервозності

"Шлюб - одне з найсерйозніших зобов'язань. Цілком природно відчувати себе незатишно, пов'язуючи себе з іншою людиною на все життя, але в якийсь момент це відчуття стає сигналом про більш значущу проблему?" - пише журналіст Каролін Леманн у колонці для The Huffington Post.

Вона називає десять ознак того, що ви не готові брати шлюб.

Якщо ви знаєте один одного менше двох років, зі шлюбом поспішати не варто

1. Думка про весілля приводить вас в жах

Якщо від ідеї, що як мінімум наступні десять або двадцять років життя вам доведеться провести з цією людиною, ви здригаєтеся, до весілля справу краще не доводити.

2. Ви любите свого партнера, але ви в нього чи в неї не закохані

Якщо ви вибрали когось, тому що вважаєте, що з нього вийде хороший чоловік або дружина, але ви не закохані, вам варто замислитися, чи готові ви до шлюбу - або, принаймні, до шлюбу саме з цією людиною.

3. У вас є секрети один від одного

До серйозних таємниць відноситься інформація про те, з ким і як ви проводите час, дані про ваші фінанси або залежності.

4. Можливе розлучення вас не лякає

Якщо ви підходите до шлюбу з позиції "якщо не вдасться, ми просто розлучимося", це сигналізує про неготовність до потенційних серйозних зобов'язань.

5. У вас різні переконання та погляди на життя

До фундаментальних протиріч можна віднести неможливість домовитися щодо того, в якій вірі ви будете виховувати своїх дітей.

6. Ви з партнером не так вже давно знайомі

Якщо ви знаєте один одного менше двох років, зі шлюбом поспішати не варто. Це стосується людей будь-якого віку.

7. Ви раз у раз повторюєте один і той самий спір

Якщо ви нездатні розібратися з конфліктом і почути один одного, це поганий сигнал. Особливо, якщо йдеться про одну й ту ж саму суперечку, що повторюється з завидною регулярністю. Проблема не зникне сама собою, коли ви одружитеся.

8. Ви стаєте до шлюбу з почуття провини, страху або прагнення порадувати когось іншого

Можливо, ви одружуєтеся, щоб не ображати партнера або тому що не хочете порушувати дану раніше обіцянку. Іноді чоловіки і жінки беруть шлюб, вважаючи, що це їхній останній шанс, або тому, що хочуть порадувати батьків. Але це велика помилка.

9. Вам подобається те, ким ваш партнер може стати, а не те, ким він є

Якщо ви сподіваєтеся, що у шлюбі ваш партнер зміниться, можливо, вам не варто пов'язувати своє життя з цією людиною. Навряд чи після укладення шлюбу ваш наречений раптово захоче дітей, якщо до цього різко висловлювався проти.

10. Ви зацікавлені у відкритому шлюбі, але партнеру про це не сказали

Ви ж іще навіть не одружені. Якщо вам потрібен шлюб без правил, навіщо він вам взагалі? Якщо ви зацікавлені у відкритому шлюбі, вам варто спробувати поліаморію або свінгерство задовго до того, як підете до вівтаря. Якщо моногамія лякає, можливо, має сенс почекати і подумати про те, чого ви насправді хочете.

Повну версію колонки Каролін Леманн читайте на сайті The Huffington Post


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: