Чотири питання, які успішні люди задають собі щодня

4 коментувати
Крісті Мимз: Коли опинитеся в неприємній ситуації, запитайте себе: «Як поліпшена версія мене вчинила б зараз?»

Крісті Мимз: Коли опинитеся в неприємній ситуації, запитайте себе: «Як поліпшена версія мене вчинила б зараз?»

Чудово бути настільки успішним, щоб не думати про гроші і займатися роботою, яка тобі подобається. Але як цього досягти?

«Кожному хочеться бути ексцентричним мільярдером. Кататися на єдинорозі, плавати на яхті, віддавати купу грошей на благодійність, і про себе не забувати. Чудово бути настільки успішним, щоб не думати про гроші і займатися роботою, яка тобі подобається. Успіх – це відмінно. Але як його досягти?» - задається питанням кар'єрний коуч Крісті Мімз у колонці для Muse.

Найгірша гра в світі - порівнювати себе з іншими

Вона називає чотири питання, які успішні люди задають собі щодня:

1. Що успіх означає для мене (і нікого більше)?

Знаєте, яка найгірша гра в світі? Порівнювати себе з іншими. Іноді цю гру ще називають «новинна стрічка Facebook».

Для багатьох людей рефлекторна відповідь - «гроші» або «посада». Або ще що-небудь, пов'язане з першими двома пунктами. Але задумайтеся глибше: що успіх означає для вас насправді?

Ось що дійсно має значення: ви унікальна, дивовижна, особлива людина. Успіх для вас – це те, що робить вас щасливим і змушує вас пишатися собою. Не порівнюйте себе з іншими.

2. Що я можу зробити сьогодні, щоб наблизитися до цього успіху?

Знаєте, що дуже складно зробити? Пробігти марафон. Бігти годинами, щоб на фінішній прямій впасти без сил. Це абсолютно не схоже на веселе заняття.

Але пробігти пару-трійку-кілометрів? Це цілком реально. Це ви можете.

Розумієте, про що йдеться? Звичайно, можна сказати: «Я цього тижня знайду своє покликання і зміню роботу», і миттєво відчути, як вас накриває хвилею паніки.

А можна вирішити, що ви хочете знайти роботу своєї мрії, і почати рухатися до цієї мети невеликими кроками: почитати корисні книги, поговорити з корисними людьми. Це менш стресовий і більш ефективний у підсумку варіант.

3. Як моя поліпшена версія вчинила б в такій ситуації?

Всі ми коли-небудь стикалися з неприємними ситуаціями. Злісний начальник, втрачене підвищення, провалена співбесіда. Іноді вам хочеться просто здатися, сховатися чи замкнутися у ванній і щосили закричати.

Але це не зробить вас щасливішим і вже точно не зробить вас успішнішим. Тому наступного разу, коли ви опинитеся в неприємній ситуації, запитайте себе: «Як моя поліпшена версія вчинила б зараз?». А потім так і зробіть.

4. Що хорошого сьогодні сталося?

Як сказав одного разу Річард Бренсон: «Зараз я просто радий, що вижив і можу полежати в гарячій ванні». Дуже важливо радіти невеликим перемогам, простим радощів і досягнутому прогресу.

Витратьте хвилинку на те, щоб порадіти тому, що ви робите і чого прагнете.

Повну версію колонки Крісті Мімз читайте на сайті Muse


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: