Чотири головних звички багатих і успішних

Сем Фентіман-Холл: Більшість успішних ділових людей відчувають справжню пристрасть до того, чим вони займаються
wordpress.com

Сем Фентіман-Холл: Більшість успішних ділових людей відчувають справжню пристрасть до того, чим вони займаються

Британська публіцистка і підприємниця Сем Фентіман-Холл в колонці для Virgin називає чотири звички, які допоможуть досягти успіху в бізнесі

Успішны люди мають безліч найрізноманітніших звичок. І хоча проходження за їх взірцем зовсім не гарантує вам кар'єрний зліт або багатства, перейнявши деякі елементи поведінки, ви можете в рази підвищити ефективність. А це в свою чергу вплине на ваше благополуччя і піде на користь бізнесу.

Планування і розклад

Судячи з усього, Ілон Маск розписує свій день на п'ятихвилинні блоки. І хоча такий рівень організації підійде далеко не кожному, планування і розклад є однією з чергових звичок успішних людей. Вилізти з ліжка трохи раніше і використовувати цей час ефективно - ось до чого повинна підштовхувати вас ця нова звичка. Кожна хвилина цінна, тому скорочуйте час, проведений в соцмережах і за читанням електронної пошти. Скорочуйте тривалість ділових переговорів і зустрічей за допомогою порядку денного.

Не бійтеся "намагатися знову, і знову, і знову"

Дроблення великих завдань на прості і досяжні кроки - один зі способів зберегти високий рівень зацікавленості справою. Вирішіть, чого ви хочете досягти в довгостроковій перспективі, потім зробіть невеликий крок до цього. Тимчасово перестаньте думати про те, що у вас вийшло. Потім, використовуючи цей новий досвід, зробіть ще один маленький крок до мети. Пауза, а потім знову. І так до кінця великого завдання.

Гроші мають значення

Більшість успішних ділових людей відчувають справжню пристрасть до того, чим вони займаються. Визначте потреби ринку. Замість того, щоб вгадувати, чого хоче клієнт, дізнайтеся напевно, що їм потрібно і дайте їм це. Ось тоді ви почнете заробляти. Експерти стверджують, що вам варто починати бізнес, володіючи капіталом, якого вистачить як мінімум на шість перших місяців. Переконайтеся, що у вас все в порядку в плані фінансів.

Протестуйте свою ідею, перш ніж вкладати всі свої ресурси. Якщо тест пройде успішно, можете планувати наступний етап розвитку вашого бізнесу.

Подруги Вікторія Джоссел і Ромі Льюїс заснували Lola's Cupcakes в 2006 році на хвилі одержимості британців капкейками. У 2011 році вони продали успішний бізнес Ашеру Будвігу, який розширив підприємство до неймовірних масштабів. Тепер їх кіоски та магазини можна побачити біля станцій метро і в торгових центрах по всьому Лондону і на південному сході Англії. У 2015 році Lola's відкрилася навіть в Японії. Дуже успішна тестова стадія.

Взаємодійте з людьми і створіть хорошу команду навколо себе

Кращі підприємці вибудовують міцні зв'язки, як з діловими партнерами, так і з членами своєї команди. Це дозволить вам зосередитися на тому, що ви робите найкраще. На думку Стіва Джобса і Стіва Возняка, повинні бути люди з ідеями і люди, які допоможуть втілити ці ідеї в реальність.

Всі успішні підприємці схильні багато говорити про свої успіхи і, що найголовніше, добре реагують на позитивні (і негативні) відгуки.

Підтримуйте форму. Фізичну і психологічну

У дні тотальної залежності від комп'ютерів, однією зі звичок успішних людей є те, що вони все ще знаходять час для читання. Але на додаток до читання про бізнес в книгах, блогах, новинах і журналах вони також читають для задоволення. Дослідження, проведені в Британському агентстві з читання (UK's Reading Agency), вказують на безліч позитивних моментів від читання. Читачі, як правило, більш чуйні, читання позитивно впливає на здоров'я і благополуччя.

Крім вправ для мозку, не можна також забувати про вправи для тіла. Якщо ви не з тих, хто отримує насолоду від занять в тренажерному залі, плануйте регулярні фізичні вправи. Прогуляйтеся в обідній час (під час прослуховування подкастів), або прокиньтеся раніше заради вправ і розтяжок, або займайтеся йогою.

І на закінчення

Один остання порада: не бійтеся «намагатися знову, і знову, і знову». Успішні бізнесмени вважають невдачу невід'ємною частиною шляху до успіху. Багато хто з нинішніх бізнес-світил втрачали все, а потім починали спочатку.

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: