Чому ви ненавидите свою роботу

0 коментувати
Тоні Шварц: З вашою роботою щось не так. Вам не дуже хочеться їхати в офіс зранку, та й узагалі вам не здається, що ваша робота має хоч якесь значення

Тоні Шварц: З вашою роботою щось не так. Вам не дуже хочеться їхати в офіс зранку, та й узагалі вам не здається, що ваша робота має хоч якесь значення

«Для більшості з нас робота – демотивуючий досвід, який виснажує, і з часом ситуація стає ще гіршою», – пише американський журналіст Тоні Шварц у колонці для NY Times

«З вашою роботою щось не так. Вам не дуже хочеться їхати в офіс зранку, ви не відчуваєте себе значущим, поки там знаходитесь, вам важко справлятися з головними завданнями через дрібниці, на які вас відволікають, та й узагалі ви не вважаєте, ніби те, що ви робите, має хоч якесь значення», – пише Шварц.

До того моменту, як ви добираєтеся додому, ви відчуваєте себе абсолютно виснаженим або виснаженою, і все одно вам доводиться до самої ночі відповідати на повідомлення – поки не заснете.

Лише 20% опитаних працівників сказали, що їм дають можливість зосередитися на одному завданні

Автор підкреслює, що подібний неприємний досвід властивий багатьом, незалежно від того, яку посаду вони займають.

«За даними Gallup, усього 30% американців відчувають себе залученими в роботу. У світі цей показник ще нижчий – лише 13%. Інакше кажучи, для більшості з нас робота – демотивуючий досвід, який виснажує, і з часом ситуація стає тільки гіршою», – говорить автор.

Відіймані час і зусилля значно перевищують наші можливості, через що ми не в змозі повною мірою застосувати наші навички і таланти.

«Співробітники набагато продуктивніші, коли задовольняються чотири їхні основні потреби: фізичні – можливість оновлення і перезарядки на роботі; емоційні – коли вони відчувають, що їхній внесок цінують; розумові – коли в них є можливість зосередитися на найбільш важливих завданнях; і духовні – коли вони можуть більше займатися тим, що вони роблять найкраще і що їм найбільше подобається, а також відчувають, що їхня робота має мету», – пояснює Шварц.

Чим ефективніше лідери забезпечують задоволення цих потреб своїх співробітників, тим менший стрес на роботі ті відчувають.

Шварц перераховує чотири найважливіші потреби працівників:

Оновлення: Співробітники, які роблять перерву кожні 90 хвилин, на 30% більш уважні, ніж ті, хто не переривається протягом дня або відривається від роботи лише раз. Вони також показують майже на 50% більше здатності до творчого мислення, а їхнє здоров'я на 46% вище. Чим більше годин люди працюють понад норми – тим гірше вони працюють, і тим менше здатні приділяти уваги завданням.

Цінність: Співробітники, які запевняють, що відчувають турботу з боку керівника, в 1,3 рази з більшою ймовірністю не звільняться і на 67% більше залучені в роботу.

Фокусування: Всього 20% опитаних працівників сказали, що їм дають можливість зосередитися на одному завданні, але ті, кому це вдавалося, були на 50% більш залучені в роботу.

Мета: Співробітники, які відчувають, що їхня робота важлива, з більшою ймовірністю залишаться в організації, де працюють.

«Ми часто задаємо керівникам просте запитання: «Якщо ваші співробітники відчувають себе більш енергійними і значущими, вони працюють краще?» Нам майже завжди відповідають «так». Потім ми запитуємо: «Так скільки ви інвестуєте в задоволення цих їхніх потреб?». Після чого, як правило, настає незручне мовчання», – повідомляє Шварц.

«Найпростіший спосіб для компаній впоратися із цим завданням – почати з основного питання: «Як змусити наших співробітників відчувати себе більш енергійними, важливими, більш цілеспрямованими і натхненними?». Вам не потрібні гроші, щоб обмежити тривалість зустрічей 90 хвилинами або встановити час, після якого люди не зобов'язані відповідати на електронні листи. Інші кроки – створення тренажерних залів для співробітників, а також забезпечення високоякісних продуктів харчування безкоштовно або за пільговими цінами, як роблять багато компаній у Кремнієвій долині», – зазначає Шварц.

Повну версію колонки Тоні Шварца читайте на сайті NY Times


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: