Чому ви досі не заміжні

Михайло Лабковский: Швидше за все, ви навіть собі не признаєтеся, що не готові до серйозних стосунків

Михайло Лабковский: Швидше за все, ви навіть собі не признаєтеся, що не готові до серйозних стосунків

Коли людина не готова ні до шлюбу, ні до відносин, вона підсвідомо обирає партнерів, з якими неможливо їх побудувати

Ви хочете заміж тільки теоретично

Тобто головою хочете, а психологічно поки не готові, або в принципі боїтеся шлюбу. Немає у вас ні справжньої потреби в родині, ні внутрішньої готовності її створити. Погуляти, потусуватися, зайнятися сексом ви не проти, а далі не просувається, - пише сімейний психолог Михайло Лабковський для свого сайту Labkovskiy.ru.

Коли людина не готова ні до шлюбу, ні до відносин, вона підсвідомо обирає партнерів, з якими неможливо побудувати їх

Можливо, ви виросли в, м'яко кажучи, своєрідній сім'ї – неблагополучній, нездоровій. І спогади про стосунки батьків не налаштовують до утворення нового осередку суспільства і не залишають надій на гармонію у шлюбі.

Швидше за все, ви навіть собі не признаєтеся, що не готові до серйозних стосунків, а формулюєте по-іншому: «Мені ніхто не подобається. Не можу ж я зустрічатися з тими, хто не подобається!» З сексом та ж фігня: «Секс без любові – це огидно. А так як я нікого не люблю... Ну, зрозуміло.

До речі, чоловіки, такі ж неготові до справжньої близькості, теж люблять розповісти, що дівки трапляються якісь не "чіпляючі" – у однієї палець на нозі кривий, у іншої запах кислий, у третьої око косить... Це справжнісіньке уникання і страх перед відносинами.

Коли людина не готова ні до шлюбу, ні до відносин, вона підсвідомо вибирає партнерів, з якими неможливо їх побудувати.

Заміжжя для вас – це спосіб вирішити свої проблеми

— Жінок, які видивляються, на кого б скинути «вантаж болісних турбот», чоловіки вираховують відразу (і уникають свідомо і підсвідомо. Кому приємно бути використаним?): у таких на лобі написано відразу всі їх неслабкі психологічні та побутові проблеми. І коли дівчина ще тільки відкриває рот, чоловік розуміє, що від нього чогось хочуть і навіть напружено чекають.

— У здоровій ситуації людина хоче не тупо заміж, а мріє зустріти, полюбити, бути разом з коханою людиною, завести з нею дітей...А коли приваблива ідея шлюбу як такого і метою є наприклад, «красивевесілля» та плаття з фатою – це завідомо провальна історія.

(...) Якщо ви хочете заміж, треба так і говорити чоловікові, але тільки не на першій зустрічі.

Якщо ви хочете заміж, зустрічаєтеся або навіть живете разом уже півроку-рік і нічого не відбувається, потрібно спробувати зробити пропозицію. Якщо чоловік не готовий створювати сім'ю – отже, прийшов час з ним попрощатися. По-хорошому, звичайно. Типу, я дуже тепло до тебе ставлюся і буду продовжувати в тому ж дусі, але подалі від тебе.

(...) Якщо ви хочете заміж, перше, що вам потрібно зробити – викинути цю ідею з голови. Хоча б тимчасово. У людей виходить те, що вони подумки знецінюють.

Повну версію колонки Михайла Лабковського читайте на сайті Labkovskiy.ru


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: