Чому мілленіали не займаються сексом

Дейзі Б'юкенен: Звичайно, мілленіали не займаються сексом: їм ще треба ловити покемонів

Дейзі Б'юкенен: Звичайно, мілленіали не займаються сексом: їм ще треба ловити покемонів

Ціле покоління переймається тим, щоб добре виглядати, і зовсім не вміє себе добре почуватись

«Почалося це влітку 1996 року. Мені тільки виповнилося одинадцять, я прийшла додому з повідомленням зі школи, в якому пояснювалося, що скоро ми перейдемо до теми «репродуктивна біологія», або як сформулював один з моїх однокласників: «У нас будуть уроки сексуального виховання! Будуть! Хо-хо-хо!», – пише британська журналістка Дейзі Б'юкенен у колонці для The Guardian.

Нас так лякає реальне життя, що нам довелося вигадати для нього хештег

Вона розповідає, що її мати вже намагалася ніяково заводити розмову про секс, в якій вигадливим образом переплелися Ісус та фаллопієві труби. Крім того, вона кілька разів спілкувалася з однолітками про секс і була впевнена, що презервативи в'яжуть з вовни, а сперма зеленого кольору.

«Тому я чекала чіткої аргументованої дискусії, присвяченій такому лякаючому, жахливо дорослому акту, саме існування якого вже мотивувало мене шукати способи уникнути дорослішання», – розповідає автор.

«Коли почалося перше заняття, я була схвильована і сповнена цікавості. Через годину всі 28 чоловік в класі ридали через страх перед вагітністю або загрозою померти від СНІДу», – підсумовує вона.

Б'юкенен каже, що розуміє батьків і вчителів, які лякали дітей: у 1981-1990 роках рівень підліткових вагітностей виріс на 10%, і вони відчайдушно намагалися захистити дітей від вагітності у ранньому віці, яке змінило б їхнє життя.

«Нам говорили, що академічні досягнення і кар'єра – це головне, а секс буде тільки заважати. І ця тактика, здається, спрацювала», – згадує автор, додаючи, що рівень підліткових вагітностей з того часу рекордно впав.

«Це хороші новини, але, схоже, ці страшні уроки сексуального виховання спричинили і негативний ефект», – зазначає Б'юкенен. Вона наводить дані досліджень, згідно з якими близько 15% людей, народжених у 1990-х, повідомляють, що з 18 років не мали сексуальних партнерів. Серед людей, народжених двома десятиліттями раніше, цей показник був набагато нижчий: 6%.

«Люди, які росли в період, коли ВІЛ було практично неможливо лікувати, а про СНІД постійно знімали лякаючі телевізійні сюжети, якимось чином менше боялися сексу, ніж ми», – дивується автор.

«Проте, результат був очікуваним. Звичайно, мілленіали не займаються сексом: їм ще треба ловити покемонів», – говорить Б'юкенен.

«Я побоююся, що ми замкнули себе за склом. Нас так лякає реальне життя, що нам довелося вигадати для нього хештег, і IRL (in real life) – це стан, який відрізняється від нашого звичайного часу. Не дивно, що ми не займаємося сексом – ми боїмося власного тіла», – пояснює автор.

«Нам терміново потрібна нова сексуальна революція. Ми повинні радіти сексу, говорити про ніжність та близькість, говорити про те, що ціле покоління переймається тим, щоб добре виглядати, і не думає про те, як добре почуватись. Перефразовуючи англійського письменника Джона Берджера, зараз інші люди воліють бути, а мілленіали – здаватися. З цим потрібно щось робити», – підсумовує Б'юкенен.

Повну версію колонки Дейзі Б'юкенен читайте на сайті The Guardian


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: