Чому чоловіки люблять стерв

Михайло Лабковский: Нормальна людина не продовжує відносин, в яких його не поважають. Втім, він їх навіть і не почне

Михайло Лабковский: Нормальна людина не продовжує відносин, в яких його не поважають. Втім, він їх навіть і не почне

Ви, як наркоман, відчуваєте потребу в бурхливих, пристрасних конфліктах, на тлі яких відносини спокійні, здорові, «дорослі» здаються вам прісними

Багато чоловіки люблять стерв, прямо надихатися на них не можуть і очей не зводять, в той час як правильні дівчата з тонкою душевною організацією сильно дивуються – в чому справа? «Я пещу його і плекаю, купую сорочки, не істерю, не пристаю з настирливими питаннями «Ти де? Коли будеш?», а він знову повернувся до своєї суки-дружини, яка весь час кричить і лупить його мокрим рушником по морді», - пише сімейний психолог Михайло Лабковський у колонці для Сноб.ру.

Людина, яка змушує вас страждати – завжди сильніше вас. Хочете залишатися слабаком?

Він як би весь час чимось сильно винен: мало заробляє, мало буває вдома, щось забув, кудись запізнився, не приділив належної уваги проблемі або її мамі, або її проханню, і пішло-поїхало: «Ти мене не любиш! Я тобі що, "дешевка" якась?» І клацає уявним хлистом. А йому тільки цього й треба. Він кидається залагоджувати неіснуючу провину, заробляє прощення і тут же отримує наступну догану. І так по колу, вірніше, як на гойдалках. Дух захоплює і не нудно.

(...) Заявляю абсолютно ясно: якщо хлопчик ріс в атмосфері любові і поваги, був оточений турботою і підтримкою, він ніколи не зазіхне на стерву. Патологічна тяга до різного роду стерв – ознака серйозного неблагополуччя у відносинах з матір'ю. Проте, емоційна потреба перебувати саме в таких відносинах з партнером говорить про проблеми обох сторін.

Що робити чоловікам-стерволюбам?

По-перше, усвідомити, що ситуація у відносинах з вашою жінкою сильно хвора, і вона нездорова з причин, далеких від романтики і фатальних пристрастей.

Ви базарите не від великої любові. Причина в тому, що ви, як наркоман, відчуваєте потребу в конфліктах. Таких бурхливих, пристрасних, потужних конфліктах, на тлі яких відносини спокійні, здорові, «дорослі» здаються вам прісними. Вам треба себе жаліти, ображати і ображатися, щоб врешті-решт почати голосити: «Я що, мало роблю?», «Я не заслуговую на повагу?» і «За що мені все це?» Все це невротичні симптоми з нехорошими наслідками. І такі симптоми самі по собі не знімаються.

Якщо ви не приймете рішення і не змінитеся, ви завжди будете перебувати в стані конфлікту, не зможете розлучитися з почуттям провини і жалю до себе, в статусі то ката, то жертви. Це нездорово, неправильно і небезпечно, коли в сім'ї роками нещасливі абсолютно усі.

І до речі, не забувайте - людина, яка змушує вас страждати – завжди сильніше вас. Хочете залишатися слабаком?

По-друге, раджу – якщо жінка підвищує на вас голос, ображає, маніпулює, ляскає дверима (а я гарантую, що вона веде себе так не випадково, для неї це норма, а у вас вона впізнала відповідну жертву) – скажіть їй, що, якщо це повториться, ваші стосунки на цьому закінчаться.

(...) Нормальна людина не продовжує відносин, в яких її не поважають. Проте, він їх навіть і не розпочне.

Повну версію колонки Михайла Лабковського читайте на сайті Сноб.ру


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: