Чому 37 – особливий вік

0 коментувати
Ана Свонсон: Тепер, заповнюючи різні форми на сайтах, мені доводиться дуже довго крутити коліщатко, щоб дістатися до свого року народження

Ана Свонсон: Тепер, заповнюючи різні форми на сайтах, мені доводиться дуже довго крутити коліщатко, щоб дістатися до свого року народження

Це магічна точка переходу, коли половина населення США молодше вас, а інша половина – старше

«Останнім часом деякі речі змушують відчувати себе по-справжньому старою. Наприклад, тепер, заповнюючи різні форми на сайтах, мені доводиться дуже довго крутити коліщатко, щоб дістатися до свого року народження. Я розумію, що більша частина молоді не пам'ятає Америку до терористичних атак 11 вересня 2001. Шкіра на шиї стає в'ялою», - пише журналіст Ана Свонсон у колонці для NY Times.

Велика частина молоді не пам'ятає Америку до терористичних атак 11 вересня 2001

«Що ж, досить мені нити. Час понити і вам», - пропонує автор.

Вона наводить графік, складений експертом компанії Flowing Data Нейтаном Яу, що дозволяє порівняти ваш вік з віком населення США.

«Зелена частина зверху показує відсоток населення США, яке старше за вас, в той час як рожева показує відсоток людей, які молодші за вас. Відстежувати вік можна по горизонтальній осі. Коли ви старієте (рух вправо вздовж горизонтальної осі), відсоток людей, які старші за вас, падає, в той час як відсоток людей, які молодші за вас, збільшується», - пояснює вона.

Тому, наприклад, якщо вам 30, приблизно 58% населення Америки старше за вас, а 40% населення – молодше.

Якщо вам 50, 32% американського населення старше за вас, тоді як 67% населення молодше за вас.

Згідно з даними за 2014 рік, магічна точка переходу, коли половина населення США молодше вас, а інша половина – старше, припадає саме на 37 років.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: