Чи є у Путіна щось на Трампа?

Евелін Фаркас: Росія відіграє набагато більшу роль у внутрішній політиці США, ніж ми могли собі уявити
Фото: armenianreport.com

Евелін Фаркас: Росія відіграє набагато більшу роль у внутрішній політиці США, ніж ми могли собі уявити

«Провідні ЗМІ правильно роблять, що обережно ставляться до досьє на Дональда Трампа, опублікованого виданням BuzzFeed», – пише старший науковий співробітник Atlantic Council Евелін Фаркас у колонці для Newsweek

Однак ми не повинні ігнорувати цю інформацію. У досьє є і правдоподібні факти  внутрішні кремлівські дебати навколо розвідувальної операції про те, чому глава адміністрації Путіна був раптово звільнений та інші речі, у які легко повірити тим, хто читає звіти розвідки про Росію.

Звичайно, хотілося б, щоб обраний президент серйозно поставився, як мінімум, до існування цього звіту  якщо не до його змісту.

Трамп заперечував загрозу американським виборам з боку Росії, нашій демократії та навіть самому Трампу з моменту початку президентської кампанії. Він не втомлюється заперечувати серйозність російських розвідувальних та інформаційних операцій проти американського народу навіть після свого обрання президентом, фактично в день інавгурації.

«Тому залишається лише один вихід: Обама повинен поділитися з громадськістю наявною інформацією із цього питання, що є у ФБР,  каже Фаркас.  А обраний президент Трамп повинен пояснити нам, які в нього зв'язки з Кремлем і впливовими росіянами».

Трамп повинен пояснити, які в нього зв'язки з Кремлем і впливовими росіянами

Американці мають право знати:

1. Чи вступали американські громадяни в змову з Росією, щоб допомогти Кремлю втручатися в американські вибори? Якщо так, то чи знали про це соратники Трампа і сам Трамп?

2. Чи давали росіяни гроші Трампу або його компаніям? Чи надавали заставу, кредит або іншу форму фінансової допомоги?

3. Чи перевірила американська розвідка наявність у російського уряду компрометуючої інформації на Трампа, яку може бути використано для здійснення впливу на нього?

«Ці питання турбують самі собою, але поки в нас, американців, немає на них відповідей, ми і далі будемо уразливі до чуток і брехні. А Росія відіграє набагато більшу роль у нашій внутрішній політиці, ніж ми могли собі уявити ще кілька років тому»,  робить висновок автор.

Переклад НВ

Повну версію колонки Евелін Фаркас читайте на Newsweek

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: