7 головних помилок на шляху до щастя

2 коментувати
Джеймс Емрі: Ви купуєте більше речей, ніж відчуттів
@JamesEmry

Джеймс Емрі: Ви купуєте більше речей, ніж відчуттів

Ви купуєте не те та займаєтеся самобичуванням? Все це заважає вам стати по-справжньому щасливими

Американський психолог і публіцист Джеймс Емрі у колонці на сайті Psych Central розповідає про найчастіші помилки людей на шляху до щастя.

  1. Ви поставили собі за мету стати щасливим

Це буде лише розчаровувати вас, оскільки мета неоднозначна. Не заглиблюйтеся в розмиті поняття, просто займайтеся чимось приємним. Знаходьте час для себе, для того, що ви дійсно любите – це критично важливо, щоб знайти своє щастя.

Не концентруйтеся тільки на почуттях – почуття прийдуть через дії.

  1. Ви купуєте більше речей, ніж відчуттів

До речей надто швидко звикаєш. Пам'ятаєте, коли останній раз ви з теплотою дивилися на раніше куплений годинник? А не думали витратити гроші не на нові годинники, а на поїздку, про яку завжди мріяли?

  1. Ви купуєте не те

Справа не в тому, що покупки шкодять вашому щастю – просто щастя від них триває недовго. Які покупки можуть принести більш тривалу радість? Новий набір пензликів для малювання, хороший килимок для йоги, зручні кросівки і т. д.

  1. Ви живете завтрашнім днем, а не сьогоднішнім

Проводити більше часу з сім'єю, влізти в джинси 5-річної давнини, знайти свою пристрасть – все це чудово, але... Неможливо постійно думати про це, якщо ви хочете бути щасливим. Жити потрібно зараз і насолоджуватися маленькими перемогами на шляху до вашої мети.

  1. Ви займаєтеся самобичуванням

Ви помиляєтеся то в одному місці,то в іншому - з усіма трапляється. Але тільки тоді, коли ви зістребнете з гачка постійного самобичування, зможете домогтися успіху. Тільки тоді, коли перестанете постійно думати про те, що пішло не так, або перестанете цього уникати.

  1. Ви розклали життя по поличках

Ви точно знаєте, що робити. Ви точно знаєте, що вам подобається і що не подобається. Але при цьому ви звикли до всього вашого життя – і до позитивного, і негативного. Тим не менш, одні й ті самі речі не приносять щастя, як вперше. Ви повинні знайти те, що знову кине вам виклик.

  1. Ви постійно порівнюєте себе з іншими

Ви дивитеся свою стрічку новин в Facebook, і розумієте щось страшне: всі займаються чимось захоплюючим і веселим. Ви відчуваєте, ніби пропускаєте щось. Але це не так. Просто ви порівнюєте свій повсякденний день з екстраординарними днями всіх інших.

Переклад НВ

Повну версію колонки Джеймса Емрі читайте на Psych Central

Більше думок тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: