7 фактів, які потрібно знати про шлюб

0 коментувати
Еллен Врана: У шлюбі – навіть доброму – є темні сторони
readaninterview.com

Еллен Врана: У шлюбі – навіть доброму – є темні сторони

Часом саме шлюб, а не кохання – є причиною, через яку ми досі одружені

«Існує чимало страшних істин. У мене, наприклад, викликає занепокоєння той факт, наскільки реальність іноді може відрізнятися від очікувань», - пише британська письменниця Еллен Врана у колонці для Quora.

1. Шлюб – це не тільки беззастережне кохання

Це ще і ненависть, образа, гіркота, зрада і біль. Я не відчуваю до свого чоловіка кохання 24 години на добу, 365 днів на рік. Це ж можна сказати і про нього.

2. У шлюбі є інертність

Бувають моменти, коли до кохання звернутися неможливо. Часом саме шлюб – а не кохання – є причиною, через яку ми, як і раніше, одружені. Шлюб – це спільний посуд та матраци, спільні Дні подяки та святкові листівки. Іноді такі речі і тримають нас разом.

3. Шлюб – це не інструмент і не засіб удосконалення

Подружнє життя не виправить ваших недоліків і не доповнить вашої особистості. Шлюб – це не те, чого вам не вистачало в житті. Це не засіб втілення вашої істинної сутності. Шлюб не робить нічого; він, можливо, дозволяє вам щось робити.

Подружнє життя не виправить ваших недоліків

4. Одного лише шлюбу недостатньо

Шлюб – це не показник успіху і не досягнення у світі. Я зробила це, я заміжня, можна перестати хвилюватися і сумніватися – можливо, якийсь час так воно і є, але не довго. Не завжди. Питання «що далі?» нікуди не зникне. І ніщо – навіть шлюб – від цього не застрахований.

5. Шлюб може бути поганим

Шлюб може пройти через брехню, зруйновану довіру і розбиті мрії – якщо, звичайно, ви хочете, щоб він пройшов через це і зберігся. У шлюбі – навіть доброму – є темні сторони, не тільки світлі.

6. У шлюбі немає прописних істин

За деякими винятками, у шлюбі немає чітких критеріїв, що добре, нормально і прийнятно, а що – ні. Ніхто не скаже вам, що робити і як – це повністю ваша відповідальність. І правильних відповідей теж не існує, тому не шукайте їх.

7. Шлюб більше, ніж ви. Більше, ніж ви обидва

Якщо моя відповідь звучить так, ніби шлюб – це якась містична річ, яка живе десь у ліжку між вами і вашим обранцем, часом перетягуючи на себе ковдру, то тільки тому, що так воно і є. Шлюб – це щось третє, що існує між вами, у ваших стосунках.

Це відповідальність, прихильність, сила, глибока інтимність. Це гарантія того, що інший чоловік був свідком вашого життя і був пов'язаний з вами.

Переклад НВ

Читайте колонку Еллен Врана на Quora

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: