12 п'ятничних звичок успішних людей

0 коментувати
Жаклін Сміт: Просте побажання «хороших вихідних» може багато значити

Жаклін Сміт: Просте побажання «хороших вихідних» може багато значити

Американський журналіст Жаклін Сміт у своїй колонці для Business Insider пише про те, що роблять наприкінці тижня успішні люди

Те, як людина закінчує робочий тиждень впливає не тільки на її продуктивність протягом наступного тижня, але і визначає, як вона проведе вихідні.

Ось 12 речей, які роблять успішні люди кожної п'ятниці :

1. Вони думають про свої досягнення за тиждень

Як пише бізнес-спікер Майкл Керр у своїй книзі «Перевага гумору», дуже легко загрузнути в речах, з якими ви не впоралися: «Успішні люди воліють нагадувати собі, наскільки вони просунулися, навіть якщо це «маленькі перемоги».

2. Вони розставляють пріоритети для наступного тижня

У п'ятницю ввечері успішні люди виділяють час, щоб обміркувати своє професійне й особисте життя і визначити три-п'ять пріоритетів в обох сферах. Про це пише Лора Вандеркам, автор книг «Що роблять найуспішніші люди до сніданку» і «Я знаю, як вона це робить».

3. Вони складають розклад і список справ на тиждень

«Вони не просто розставляють пріоритети, – пише Вандеркам. – Якщо для кожної справи встановити дедлайн, швидше за все, ви встигнете завершити все, що планували. Крім того, якщо план на понеділок вже готовий, це дозволяє розслабитися у вихідні».

Те, як людина закінчує тиждень впливає не тільки на її продуктивність протягом наступного тижня, але і визначає, як вона відпочине у вихідні

4. Вони виділяють час для відпочинку протягом тижня

Керр зазначає, що мотивовані, успішні люди легко стають трудоголіками... «але вони завжди планують відпочинок». «Вони думають про те, як досягти балансу між особистим життям і кар'єрою. Вони розуміють: для того, щоб зробити все в найкращому вигляді, бути продуктивними і впоратися з усім необхідним протягом тижня, їм потрібно трохи вільного часу»

5. Вони організовуються

«Багато успішних людей, яких я знаю, кожну п'ятницю 15-30 хвилин чистять і розбирають електронну пошту та робоче місце. Так що вони знають, що повернувшись, все буде готовим до роботи».

6. Вони переглядають календар на цей тиждень

Немає нічого гіршого, ніж повернувшись в офіс у понеділок вранці та дізнатися, що через три хвилини у вас зустріч (ну або вона почалася три хвилини тому). Витратьте трохи часу, щоб подивитися в календар і визначити, що буде на початку тижня.

7. Вони повідомляють колегам, як їх знайти у вихідні

Успішні люди повідомляють своїм колегам, чи будуть вони відповідати на листи у вихідні, і якщо так – то коли.

8. Вони призупиняють незакінчені справи.

Неможливо закінчити всі проекти і розмови у п'ятницю ввечері. Деякі речі завжди залишаються на наступний тиждень. Але успішні люди завжди закінчують те, що можуть і припиняють роботу над незавершеними проектами.

9. Вони планують вихідні

Вандеркам вважає, що якщо до кінця дня в п'ятницю у вас все ще немає плану на вихідні, вам варто подумати про те, чим би ви хотіли зайнятися.

10. Вони планують вечір п'ятниці

У деяких успішних людей є традиція, яка допомагає відокремити робочий тиждень від вихідних. «Це може бути коктейль з друзями, година для волонтерства, спортзал або гра в теніс, – пише Керр. – Важливо, що людина чекає цього і сприймає це як нагороду».

11. Вони визнають здобутки і працю інших

«Одна з моїх знайомих керівників використовує вечір п'ятниці, щоб зателефонувати або зайти в офіс до співробітників і подякувати їм за роботу протягом тижня, – пише Керр. – І, за її словами, це допомагає і підлеглим, і їй самій відчувати себе цінними та щасливими, і розслабленими, йдучи з роботи».

12. Вони прощаються з людьми в офісі

Просте побажання «хороших вихідних» може багато значити. «Особливо важливо, щоб це робили керівники, важливо, щоб в п'ятницю ввечері і в них, і в їх підлеглих було відчуття кінця тижня...», – вважає Керр.

Повну версію колонки читайте на Business Insider


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: