11 речей, про які ви пошкодуєте після 30 років

2 коментувати
Емілі Ко: Це парадокс: ви говорите, що занадто старі для чогось, але при цьому їсте фастфуд і не займаєтеся спортом

Емілі Ко: Це парадокс: ви говорите, що занадто старі для чогось, але при цьому їсте фастфуд і не займаєтеся спортом

Що потрібно знати, щоб жити по-справжньому щасливо

«У кого вчитися, як не у тих, хто вже пройшов через те, що вам лише належить пройти? Тому, якщо вам скоро виповниться тридцять, зверніть увагу на поради людей, які пережили цей період і готові розповісти, про що вони шкодують», – пише журналістка Емілі Ко в колонці для popsugar.com.

Отже, про що шкодують тридцятирічні:

1. Слухали, що «ви повинні»

Тридцятирічні відчувають особливий тиск з боку суспільства, але не дозволяйте цьому заважати вам. Вам розповідають про те, що ви повинні купити будинок, завести дітей, одружитися або вийти заміж, побудувати кар'єру. Плюньте на чужі очікування і проживіть життя, що робить вас щасливим. Не відчувайте себе невдахою через те, що не потрапляєте під поняття норми.

Не відчувайте себе невдахою через те, що не потрапляєте під поняття норми

2. Проводили недостатньо часу з батьками

Найпоширеніше співчуття, яке висловлюють тридцятирічні – те, що вони недостатньо часу приділяли батькам, поки ті були молоді, щоб активно брати участь у спільному проведенні часу. Прості задоволення – прогулянка, подорожі або навіть звичайна розмова – даються важче, коли ваші батьки постаріють.

3. Жили роботою

Запам'ятайте: якщо ви живете лише однією роботою, ви про це пошкодуєте. Проводите час з людьми, яких ви любите, оскільки ці моменти вам не замінять ні гроші, ні просування по кар'єрних сходах.

4. Занадто багато уваги приділяли негативу

Ви ж бо думали, що всі ці негативні люди зникнуть з вашого життя, коли вам виповниться тридцять. Ні, деякі з них залишаться, але не витрачайте на них час. Звільніть себе від негативних думок і проблем, які ви не в силах контролювати.

5. Думали, що 30 – це старість

«Я занадто старий для цього», - дуже поширена фраза серед тридцятирічних. Знаєте, що? Не старі. Так само, як п'ятдесяти - і шістдесятирічні. Ризикуйте, живіть і отримуйте задоволення від життя. Ніколи не втрачайте своєї внутрішньої дитини.

6. Не думали про свої інтереси

Можливо, ви думаєте про інтереси всіх навколо, окрім себе самого. Припиніть! Знайте, що як тільки ви поставите себе на перше місце, всі інші люди у вашому житті швидко стануть на свої місця. Коли ви думаєте про себе, у вас залишається менше жалю.

7. Не дбали про своє здоров'я

Це парадокс: ви говорите, що занадто старі для чогось, але при цьому зберігаєте звички молодої версії себе – їсте фастфуд і не займаєтеся спортом. Від цих звичок важко позбутися, але чим раніше ви це зробите, тим краще.

8. Не ризикували

Можливо, ви надто обережні в цьому віці – чи переживаєте через всі «ви повинні», яких встигли наслухатися. Не переборщіть з обережністю – живіть повним життям.

9. Не відкладали (інвестували) в достатній кількості

Якщо ви почнете відкладати раніше, до пенсії ви отримаєте набагато більше грошей. І якщо ви почнете відкладати до 30, ви зможете піти на пенсію, коли захочете.

10. Не подорожували

Досить прокрастинувати та відкладати подорож – з віком зірватися з місця буде все важче.

11. Дуже дбали про те, що подумають інші

Цьому гріху всі віки покірні. Не витрачайте на цю марну звичку ще й свій третій десяток. Ті, кому ви дорогі, приймають вас таким, яким ви є.

Повну версію колонки Емілі До читайте на сайті popsugar.com


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: