10 типів людей, яких варто уникати

Кейсі Имафидон: Якщо людина зарозумілий, він повністю зациклюється на собі
facebook.com/casey.imafidon.3

Кейсі Имафидон: Якщо людина зарозумілий, він повністю зациклюється на собі

«В нашому житті чимало джерел стресу. Щоб залишатися успішними та продуктивними, потрібно виключити їх разом з деякими людьми», – пише нігерійський журналіст Кейсі Імафідон у колонці для Lifehack.org

1. Егоїсти

Іноді гордість – це чеснота. Але якщо людина зарозуміла, вона повністю зациклюється на собі і вірить, що краща або вища за всіх навколо.

2. Заздрісні

Здається, ці люди більше підтримують вас у складні періоди, ніж у періоди перемог. Вони думають, що не ви, а вони заслуговують на перемогу. Їх слід уникати будь-якою ціною, застерігає автор.

3. Показушники

Вони залишаються друзями стільки часу, скільки їм це зручно. Коли ж вам знадобиться допомога, вони, швидше за все, залишать вас або будуть триматися осторонь.

4. Регресивні

Ці люди знають, як знищити ваш прогрес і повернути вас назад до старих звичок. Вони вірять у застій, і хочуть, щоб ви були такою людиною, як і раніше.

Щоб розвиватися, ви повинні оточити себе тими, хто заслуговує довіри

5. Осудливі

Як пише колумніст, цим людям завжди щось не подобається. Вони вважають, що всіх потрібно критикувати та ганьбити, а не хвалити. З ними складно говорити, оскільки вони ніколи не слухають.

6. Ті, що звихнулися на контролі

Люди, які прагнуть всім керувати. Вони хочуть, щоб ви виконували їхні побажання, і для цього можуть хитрувати, лукавити і домагатися домінування над вами.

7. Брехуни

Звичайно, брехня – поширена річ, і часом вона не несе шкоди, продовжує автор. Тим не менше, люди, які брешуть постійно, можуть знищити вас. Щоб розвиватися, ви повинні оточити себе тими, хто заслуговує довіри, тими, хто здатний підтримати вас і дати чесну пораду.

8. Базіки

Вони ненадійні, перекручують факти і готові при нагоді спотворити будь-яку інформацію. Вони прагнуть до визнання, і в спробі привернути увагу не гидують прибріхуванням.

9. Паразити

Паразити знаходяться поруч з вами тільки для того, щоб висмоктувати з вас всі соки. Деколи корисно бути кимось використаним, але не в тому випадку, коли це паразит.

10. Жертва

Жертви ніколи не беруть на себе відповідальності. Вони дуже люблять показувати пальцем на інших, але ніколи не визнають, що допустили помилку самі.

Переклад НВ

Повну версію колонки Кейсі Імафідона читайте на Lifehack.org

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: