10 речей, від яких варто відмовитися у 2017 році

1 коментувати
Локк Хьюз: Щастя знаходиться всередині вас
Фото: LinkedIn Локк Хьюз

Локк Хьюз: Щастя знаходиться всередині вас

У глобальному масштабі минулий рік був дуже тривожним, пише американська журналістка Локк Хьюз у колонці для The Huffington Post

Але на індивідуальному рівні ці 12 місяців пройшли для всіх по-різному. Для когось 2016-й був хорошим, для інших – прекрасним. А комусь довелося зіткнутися з такими жахами, які навіть важко собі уявити.

Щоб стати щасливішими у 2017 році, пише автор, вона вирішила залишити у 2016-му низку своїх шкідливих звичок:

1. Шкодувати про «помилки»

«Як сказала мені одна розумна подруга, немає такої речі, як жаль. Ми вчимося всьому, що відбувається з нами, навіть якщо потрібно якийсь час, щоб усвідомити це», – говорить Хьюз. Тому краще покінчити із жалями і сприймати їх як частину життєвого досвіду.

2. Звинувачувати інших

У якій би сумній ситуації ви не опинилися, завжди легше звинуватити в цьому когось іншого – батьків, начальника, друга тощо. Але ви на 100% самі несете відповідальність за своє життя. Це єдиний спосіб рухатися вперед, а не назад.

3. Бути надто суворим до себе

«Недавно говорила з подругою, яка молодша за мене. Вона сказала, що хотіла б досягти більшого у своїй кар'єрі, незважаючи на те, що дуже швидко рухається по кар'єрній драбині. Було сумно чути це від неї, але ж я казала точно так само про себе, хоча в мене теж усе добре», – зізнається Хьюз.

У якій би сумній ситуації ви не опинилися, завжди легше звинуватити в цьому когось іншого

4. Пити занадто багато

«Мої бурхливі стосунки з алкоголем – давня тема, – пише автор. – Навіть зараз у мене в руці вже другий келих вина, пора б зупинитися. Ніхто насильно не заливає мені вино в рот. Просто варто пам'ятати, що після двох келихів буде так само весело, як і після п'яти».

5. Думати, що була б щасливішою в іншому місці

Хьюз зізнається, що стала жертвою синдрому «трава зеленіша там, де нас немає». Живучи в Нью-Йорку, вона мріяла перебратися куди-небудь, де тепліше і простіше. І переїхала, але незабаром зловила себе на думці, що хотіла би повернутися назад у Нью-Йорк. Щастя знаходиться всередині нас, пише автор, а не зовні. Не варто забувати про це.

6. Ідеалізувати минуле

«Для мене, – пише журналістка, – «старими добрими часами» був вік від 20 до 30 років. Я тільки переїхала в Нью-Йорк, з'явилися друзі, з якими ми досліджували місто. Ніхто з нас не був стомленим. Мені подобався той час свободи, але пережити його ще раз я б не хотіла. Адже життя тоді було досить невизначене, та й грошей не вистачало». Замість того, щоб жаліти про минулі часи, краще зосередитися на тому, як зробити краще своє справжнє.

7. Заздрити життю інших людей

Якщо соціальні мережі не знищують наше щастя, то, як мінімум, применшують його. Навіть у свої 28 років, пише Хьюз, при перегляді стрічки новин вона ловить себе на думці: «От би й мені таку успішну кар'єру!», або «Чорт, у цієї парочки неймовірні подорожі». Але чи публікують вони пости про пропущені дедлайни і страшні сварки з партнером? Ви б опублікували? Звичайно, ні.

8. Скаржитися з приводу того, на що я не впливаю

Є чітка грань між конструктивним невдоволенням і безконтрольним ниттям. Іноді потрібно просто зняти із серця вантаж, але часом опиняєшся затягнутим у замкнуте коло негативу. У 2017 році, пише колумністка, вона спробує поменше звертати увагу на повсякденні негаразди і, відповідно, менше скаржитися.

9. Турбуватися про майбутнє

У мене легка тривожність, а це значить, що я схильна надмірно багато думати про все, що відбувається зараз, і може відбутися в майбутньому (хоча, швидше за все, не відбудеться). «Мене дратує, що через свої страхи я не можу нормально спати і не можу нормально насолоджуватися життям. Але якщо нагадувати собі, що всі мої тривоги надумані, а не реальні, впоратися з усім, що приготував для мене 2017 рік, буде набагато простіше».

10. Шкодувати, що я занадто мало подорожую

У 2017 році я хочу перестати мріяти про всі ті місця, де ще не бувала, і замість цього почати діяти. Квиток до Каліфорнії вже куплено, у планах також поїздка в Юту і до Великого каньйону.

Переклад НВ

Повну версію колонки Локк Хьюз читайте на The Huffington Post

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: