Тарас Березовець назвав НВ 5 країн, з яких Україні варто взяти приклад

2 коментувати
Тарас Березовець назвав НВ 5 країн, з яких Україні варто взяти приклад
Президент Фонду національних стратегій Тарас Березовець називав НВ 5 країн, з яких Україні варто взяти приклад

1. Великобританія

  

До Єлизавети I Британія була відсталою і другосортною країною Європи. Тоді сяяли Франція, Іспанія та Австрія. Будучи обмеженою в ресурсах, британська нація змогла правильно знайти свою нішу — побудувала величезний торговий і військовий флот. В результаті сьогодні англійською як рідною розмовляють 335 млн осіб, а володіють — ще понад 1 млрд. І ще це найстійкіша нація у світі, яка ніколи не відступає.

 

 

2. Таїланд

 

Це єдина країна в Південно-Східній Азії, яка ніколи не була колонією. Тайці сформували свою унікальну формулу щастя: незалежно від того, на якому щаблі соціальної драбини перебувають, вони майже завжди відчувають себе успішними людьми. І ще вони по‑справжньому вміють дружити.

 

 

3. Польща

 

Найближчий нам і ментально, і культурно сусід. Стартувавши з аналогічних Україні позицій на початку 1990‑х, Польща сьогодні показує зростання економіки та рівня життя, якому позаздрять багато старих країн ЄС.

 

 

4. США

 

Америка звикла бути першою у всьому. В цьому і полягає секрет її успіху. Американці завжди прагнуть перемог. Основа американської мрії — особиста мотивація бути кращим. І головне, що кожного американця на це з дитинства заряджає сім'я і оточення.

 

 

5. Іспанія

 

Найпрекрасніша країна, яка дає справжнє відчуття життя. Іспанці вміють отримувати кайф не тільки від відпочинку, але і від роботи. Жити в задоволення, щоб кожен день був наповнений бажаннями, радістю і задоволенням.

 

 

CV

 
Тарас Березовець. Був політтехнологом і керівником понад 30 виборчих кампаній і політичних проектів в Україні. У 2010 році створив консалтингову компанію Berta Communications. Після анексії Криму очолив ініціативу Free Crimea. З 2015‑го — президент Фонду національних стратегій. 

 

 

Матеріал опублікований в НВ №16 від 29 квітня 2016 року


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Крупним планом ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: