Два роки Новому Времени. Кращі обкладинки та редакція НВ

2 коментувати
Два роки Новому Времени. Кращі обкладинки та редакція НВ
Топ-темами обкладинок НВ за останній рік стали скандали із сірими кардиналами влади та кадрові питання в уряді й Генпрокуратурі

  

2015

 

№29 від 14 серпня 2015 року

"Хто гальмує реформи" — експерти, опитані НВ, зазначили: темпи реформ у країні занадто повільні. Редакція назвала тих, хто персонально відповідає за таку небезпечну неквапливість: президент, прем'єр і їхні найближчі соратники, серед яких депутат від БПП Ігор Кононенко, а також двоє парламентарів з табору Арсенія Яценюка — Микола Мартиненко та Андрій Іванчук. Тіньова діяльність останніх трьох персонажів — спроба контролювати бюджетні потоки та держпідприємства — все частіше ставала причиною скандалів.

  
  

№30 від 21 серпня 2015 року

"Моральні авторитети нації" — НВ склало рейтинг сучасних українців, чиї слова важать більше, ніж в інших, тих, на кого рівняються еліти і нація в цілому. Лідерами рейтингу стали Любомир Гузар, екс-глава УГКЦ, поетеса Ліна Костенко, колишній дисидент Мирослав Маринович, президент Українського католицького університету Борис Гудзяк.

  
  

 

№34 від 18 вересня 2015 року

"Сірі кардинали влади" — підкилимна активність близьких до президента і прем'єра депутатів Ігоря Кононенка, Андрія Іванчука та Миколи Мартиненка стала помітно впливати на роботу держорганів і навіть на міжнародне реноме країни. НВ вперше назвало цю неформальну групу парламентарів сірими кардиналами.

  
  

№38 від 16 жовтня 2015 року

"Великий вихід" — 1,5 млн людей залишили Донбас через масштабні бойові дії, розгорнулися в цьому регіоні. Європа з часів Другої світової війни не знала настільки масової вимушеної міграції.

  
  

№41 від 6 листопада 2015 року

"10 осіб, які мають бути наступними" — історія із сенсаційним затриманням Геннадія Корбана, екс-заступника губернатора Дніпропетровської області, стала прикладом вибіркового правосуддя нової влади. НВ назвало прізвища десяти українських топ-персон, якими мали б зацікавитися вітчизняні правоохоронці, адже їхня діяльність не менш, а часом і більш підозріла, ніж те, в чому звинувачують Корбана.

  
  

№43 від 23 листопада 2015 року

"Будемо мучитися далі" — другий рік Арсенія Яценюка на посту голови уряду був критичним: прем'єр не став локомотивом реформ, зіткнувся з падінням рейтингу і почав втрачати підтримку Заходу. Але президент вирішив не поспішати з його відставкою.

  

 

№44 від 26 листопада 2015 року

"З речами — на вихід!" — генпрокурор Віктор Шокін, якого вважали непоганим кандидатом для реформування ГПУ, насправді став не знаряддям боротьби з корупцією, а перешкодою для неї. Шокін покривав корупціонерів у власному відомстві й активно саботував усі починання щодо модернізації цієї структури. Його відставки почали вимагати не тільки активісти, але і західні партнери.

  

 

№46 від 11 грудня 2015 року

"Люди Нового Часу 2015" — НВ вперше у своїй історії назвало українців, які змінюють стандарти життя в країні. Серед них політики, чиновники, бізнесмени, військові та активісти.

 

 

2016

 

№1 від 14 січня 2016 року

"Внутрішні справи міністра" — НВ розслідувало бізнес-активність міністра МВС Арсена Авакова. За час, проведений в кріслі голови правоохоронного відомства, він повернув втрачені раніше активи і за допомогою сім'ї заробив на видобутку газу й оптимізації податків.

  

 

№2 від 22 січня 2016 року

"Чому не судять Бойка?" — НВ констатує, що нова влада виявилася надто лояльною до зручного для неї лідера Оппоблоку Юрію Бойка. Той не тільки уникнув суду із кричущими звинуваченнями в розкраданні держкоштів, але і залишився значущою фігурою в бізнесі та політиці.

  

 

№3 від 29 січня 2016 року

"Знайомтеся, президент Російської Федерації" — на Заході вийшла низка резонансних розслідувань, які доводять: господар Кремля Володимир Путін — звичайний кримінальник і корупціонер.

  

 

№4 від 5 лютого 2016 року

"Що коли Донбас завтра наш?" — НВ спробувало за допомогою політиків, істориків, економістів, чиновників і бізнесменів зрозуміти, як реінтегрувати окуповані райони Донецької та Луганської областей в Україну.

  

 

№5 від 12 лютого 2016 року

"Кардинал Його Ясновельможності" — поки близькі соратники прем'єра пішли в тінь, Ігор Кононенко, близький друг Петра Порошенка, продовжив нарощувати свій вплив. Через нього спалахнув потужний урядовий скандал — екс-міністр Айварас Абромавичус звинуватив Кононенка в спробі впливати на призначення керівників держкомпаній. У результаті технократи з Кабміну почали йти у відставку, і ця криза стривожила навіть західних партнерів України.

   

 

№7 від 26 лютого 2016 року

"Топ-20 професіоналів для ідеального уряду" — на хвилі урядової кризи НВ за допомогою експертів визначило 20 топ-менеджерів з корпоративного сектора, які могли б стати основою для Кабміну технократів і дати країні стале економічне зростання.

  

 

№13 від 8 квітня 2016 року

"10 великих помилок Порошенка" — міжнародний офшорний скандал, викликаний розслідуваннями великої групи журналістів про панамські фірми сильних світу цього, зачепив і українського президента: Петро Порошенко виявився власником низки офшорних компаній. НВ назвало й інші помилки глави України, здатні поховати його політичне майбутнє.

 

 

Матеріал опублікований в НВ №17 від 13 травня 2016 року


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Крупним планом ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: