Дмитро Дубілет називає банки, у яких є чому повчитися

0 коментувати
Дмитро Дубілет називає банки, у яких є чому повчитися
Заступник голови правління ПриватБанку, який курирує IT-напрямок, називає п'ять іноземних банків, які його вразили

1

Umpqua Bank (США)

Цей банк відомий своїми відділеннями, в яких створює атмосферу чи то магазинів, чи то кав'ярень. Свого часу із задоволенням читав книгу його керівника Рея Девіса Leading for Growth (Лідерство для зростання).

 

2

HSBC (Великобританія)

Найбільший у світі банк за активами, якщо не враховувати китайські банки. У них можна повчитися тому, як будувати справді глобальний бізнес. У який аеропорт я не прилечу — скрізь його реклама.

 

3

ICICI Bank (Індія)

Коли я жив у Індії, то був клієнтом цього банку. Взагалі, вважається, що найінноваційніші банки не на Заході, а в таких країнах, як Індія чи Бразилія.

 

4

mBank (Польща)

Цей банк на початку 2000-х став одним з перших у світі, хто почав створювати банкінг виключно в інтернеті, без відділень.

 

5

Тінькофф Банк (Росія)

Банк з відмінним маркетингом, причому не тільки щодо продуктів, але і у відносинах з інвесторами. Коли банк у 2013-му провів IPO з високим коефіцієнтом, який інвестори зазвичай застосовують до IT-компаній, це призвело до його божевільної капіталізації.

  

 CV

Дмитро Дубілет. У банківських колах вважається одним з найбільш успішних і перспективних молодих топ-менеджерів. Освіту здобув на факультеті міжнародних відносин Національного університету ім. Шевченка і в Лондонській школі бізнесу. Працює заступником голови правління ПриватБанку, з 2015-го координує інтернет-портал державних послуг iGov.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Крупним планом ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: