Як виглядає?

24 листопада 2016, 16:22
0
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дизайнерам BMW вдалося немислиме.

Судіть самі - з дизайном електромобілів зазвичай йдуть по одному з двох шляхів. Деякі виробники намагаються зробити підкреслено футуристичний дизайн, щоб виділитися з натовпу (таким шляхом йдуть, наприклад, у Tesla). Інші намагаються створювати електрокари на основі звичайних моделей, і не змінюють їх зовнішність, або ж відмінності мінімальні (наприклад, Nissan, Mitsubishi).

З BMW інша історія. З одного боку баварський електрокар виглядає зовсім не так, як всі інші фігуранти в модельному ряді компанії. Дизайн футуристичний і ультрасучасний. І в той же час, це BMW. Ні з чим не переплутаєш. Мордочка у звірка сувора, він схожий на BMW X5, який заново відмалювали для Зоряних воєн.

З конструкторської точки зору в BMW i3 просто прірва революцій і всі вони відчуваються в дизайні. Наприклад, відсутність центральних стійок кузова, задні дверцята, що відчиняються назад. Технологічно і футуристично.

Автомобіль виглядає легким. Таким "стрибунцем". Він і справді важить всього 1,2 т. Враховуючи вагу батарей, це досить мало. Секрет в алюмінієвій рамі і карбоновому кузові.

До речі, BMW дуже пишаються тим, що цей футуристичний автомобільчик може бути на 100% утилізований.

Головне

Країни

Сьогодні, 04:56

thumb img
Вибух на заводі в Китаї: 44 людей загинули, 640 осіб отримали поранення
Геополітика

Вчора, 14:47

thumb img
Постріл в ногу всій країні. Подробиці скандальної заяви Луценка про список недоторканних від посла США
Картки

Вчора, 13:21

thumb img
Я хочу проголосувати на виборах, але буду не в Україні. Мені слід поквапитись?