Як їде?

25 березня 2017, 06:17
6
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Т

По-перше, це динаміка розгону. 9,2 сек до 100 км/год на такому «танку» здаються дуже швидкими, повірте. При цьому двигун в кращих хондовських традиціях добре тягне і на «низах» і зверху, що дозволяє завжди відчувати запас потужності під педаллю.

Правда, ручного режиму перемикання передач немає, для когось це може стати мінусом.

По-друге, Pilot відмінно слухається керма. Легко забути, що їдеш на такій великій і високій машині. Керованість дуже навіть легкова. При поворотах на швидкості, звичайно, є крен - позначається високий центр мас. Але швидко і маневренно їздити на Pilot не страшно на відміну від авто такого ж класу у деяких конкурентів.

Велика заслуга в цьому у системи повного приводу, аналогічна SH-AWD, який встановлюється на Acura MDX. Вона перерозподіляє момент на задній осі в повороті на користь зовнішнього колеса, утримуючи тим самим машину на траєкторії.

По-третє, у Pilot на подив малий радіус розвороту. Спочатку це дуже вражає. Сідаючи в таку велику машину, мимоволі чекаєш складнощів на парковках, але Pilot слухняно дає «втиснути» себе в паркувальне місце, призначене для звичайних машин. І маневри на вузьких вулицях теж даються легко. Немає відчуття «автобусності», коли, щоб злегка посунути машину, доводиться крутити кермом незліченну кількість разів.

В цілому їздові якості Pilot заслуговують тільки утішних слів. Підвіска досить щільна, як завжди у Honda, але пробити її дуже складно. На нерівностях удари швидше чутні, ніж реально відчутні. На швидкості машина йде рівно, лише злегка похитуючись на довгих хвилях асфальту, якщо такі є на дорозі.

Швидкість в Pilot не відчувається. Пасажири не помітять різниці між, скажімо, 120 км/год і 180 км/год.

За позашляхові якості відповідають кліренс (200 мм) і повний привід. А ще є чарівна кнопочка біля важеля коробки передач. Вона дозволяє вибрати режим руху (сніг-бруд-пісок).

На цьому арсенал боротьби з бездоріжжям у Pilot закінчується. Втім, ніхто і ніколи і не говорив, що це – повноцінний позашляховик.

Головне

Геополітика

Вчора, 14:52

img
У Брюсселі розпочалась зустріч міністрів оборони країн НАТО
Геополітика

Вчора, 18:01

img
Дата візиту Зеленського у США поки невідома — Тейлор
Країни

Вчора, 14:58

img
У Грузії обрали нового спікера парламенту