Як їде?

18 березня 2017, 02:30
3
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Н

На практиці все це означає дві речі.

По-перше, Ford Edge — не позашляховик. Сунутися на ньому в бруд можна, але лише доти, доки вистачить кліренсу й потужності чотирьох коліс. Втім, і з тим і з іншим у Ford Edge все склалося. Кліренс тут 203 мм, а потужний дизель забезпечує цілком пристойну тягу.

По-друге, Ford Edge відмінно керований на асфальті. Кажуть, тут встановлений електричний підсилювач керма нового покоління. На практиці Ford Edge настільки чудово слухається керма, що часом хочеться зупинитися і вийти, щоб перевірити, чи дійсно ти їдеш на досить великому кросовері.

На Ford Edge приємно здійснювати обгони на трасі, зручно маневрувати нао міських вулицях — висока чутливість і відмінні налаштування керма компенсують досить значні розміри авто.
З динамікою все теж непогано. Звичайно, це не спортивний варіант - 9,4 сек до «сотні» любителям поганяти можуть здатися вічністю. Але це ж сімейне авто, а не «поршкаєн». Бітурбований дизель має великий запас потужності й дозволяє дуже впевнено розганятися, що з місця, що на швидкості. Наприклад, при русі зі швидкістю 120 км / год варто трохи «притопити», і на спідометрі вже 150 км / год.

До речі, спортивний режим тут присутній швидше для «галочки». Особливих змін в характері машини він не дає.

Ford Edge, як і багато великих і важких авто, дуже комфортний на трасі. Машина, як кажуть в народі, відмінно «тримає» дорогу. Швидкість мало відчувається, ніяких підрулювань не потрібно, за кермом не працюєш, а відпочиваєш.

Ходова може здатися дещо жорсткою, на ямах і нерівностях удари можна не тільки почути, але й відчути в салоні. Можливо, всьому виною 20-дюймові диски з низькопрофільною гумою, які були встановлені на тестовому авто. Але в будь-якому випадку Ford Edge - далеко не найжорсткіший автомобіль на ринку.

Головне

Події

Сьогодні, 10:58

thumb img
Справу про незаконне збагачення заступника голови Служби зовнішньої розвідки Семочка закрито - ЗМІ
Події

Сьогодні, 09:11

thumb img
Принципи перших. П'ять надихаючих історій відомих українок – про те, як досягти успіху
Події

Вчора, 20:12

thumb img
Людина Зеленського. Айварас Абромавичус дав велике інтерв'ю Радіо НВ - відео