Як їде?

5 листопада 2016, 05:01
1
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Для тих, хто безнадійно відстав від новинок автопрому і досі вважає, що двигуни об'ємом менше 2 літрів годяться тільки для інвалідних колясок, поспішаю запевнити - це не так.

Добротний німецький моторчик 1,4 л з безпосереднім вприскуванням палива і турбіною здатний на багато що. Особливо в парі з "роботом" DSG. Скажу, що 8,9 сек до 100 км/год – це непогано. І не тільки на папері. Правда, досягти таких показників можна тільки в спортивному режимі.

Але і в звичайному режимі Touran залишається досить жвавим. Словом, це не той випадок, коли покупка сімейної машини прирікає водія на вічний "режим овоча" на дорозі.

Відчуття посилюється фірмовим німецьким кермом. В тому сенсі, що рулится Touran майже як Golf. А Golf, як відомо, еталон правильного руління.

Чую невдоволені вигуки фанатів японського автопрому. Ну да, Nissan GT-R або Subaru WRX можуть позмагатися з Golf. Але я мав на увазі звичайні людські автомобілі, на яких можна пересуватися в умовах міста, та ще й з дітьми на борту.

Немає заперечень? Отож-бо.

З негативу можу відзначити хіба що злегка різкувату роботу DSG, особливо на низьких передачах. Це доволі відчутно, якщо пересісти на Touran з якогось авто з варіатором. Але вже на другий-третій день їзди на Touran на такі дрібниці перестаєш звертати увагу.

Підвіска у Touran щільна, чітко транслює в салон інформацію про якість дорожнього покриття. Але, сильно жорсткою її назвати не можна. Дійсно сильні удари знизу вона нівелює. Словом, типова німецька підвіска.

До речі, жорсткіше всього підвіска саме в спортивному режимі, що не дивно. Якщо його не включати, то міфи про жорсткість німецьких авто Touran взагалі мало стосуються.

Ну і наостанок скажу, що Touran з мотором 1,4 л досить економічний (докладніше про це нижче).

До речі, кліренс тут 170 мм. Цього достатньо для того, щоб комфортно почувати себе на українських дорогах. Хоча залишати асфальт на Touran, звичайно, не варто.

Головне

Країни

Вчора, 16:56

thumb img
Кількість жертв циклону в Мозамбіку збільшилася до 417 людей
Політика

Вчора, 08:24

thumb img
Що вони собі думають. Найбільш рейтингові кандидати в президенти відповіли на запитання НВ
Країни

Вчора, 09:44

thumb img
"Повне знищення": Ісламська держава втратила останній бастіон у Сирії