Як їде?

21 листопада 2017, 10:14
4
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

М енше літра. Хіба цей іграшковий моторчик може жваво їхати, та тим більше з «роботом»? Таке запитання крутилося у мене в голові в момент, коли я сів у Renault Sandero Stepway і завів двигун.

Може, хоча й неохоче.

Renault Sandero Stepway в міському потоці — зовсім не «інвалідка». Машинка досить жваво рушає з місця і по місту можна їхати, ні в чому собі не відмовляючи.

Зрозуміло, спроби участі в світлофорних гонках або різкі обгони відразу ставлять все на свої місця. Тут всього 90 к.с. і не особливо розторопний «робот».

І все ж — до 100 км/ч Renault Sandero Stepway сприймається як абсолютно адекватний автомобіль. Ось далі розганятися йому вже складніше. І витрата палива, до речі, росте абсолютно непристойно.

Загалом, мій вердикт такий. Якщо ви спокійний водій, то Renault Sandero Stepway вас цілком влаштує. Якщо любите поганяти, проходьте повз. Власне, на це і натякає сам виробник, навіть не вказуючи розгін до 100 км/год. в характеристиках автомобіля.

Як і у інших французів з Citroen, інженери Renault вирішили спростити керування автомобілем до максимуму. На важелі коробки передач відсутнє положення Р (паркінг). При повній зупинці коробку треба ставити на нейтраль, а потім затягувати ручник.

Ходова Renault Sandero Stepway заслуговує найвтішніших оцінок. Вона в міру пружна, дрібні нерівності в машині просто не помічаєш. Трамвайні колії можна перетнути навіть не помітивши цього. Словом, для українських доріг Renault Sandero Stepway дуже навіть підходить.

Головне

Компанії/Ринки

Сьогодні, 10:48

thumb img
Skoda відмовилася будувати автозавод в Україні
Геополітика

Вчора, 21:11

thumb img
Аслунд відреагував на звинувачення Луценка на адресу посла США: Він на посаді тому, що нічого не робить
Футбол

Вчора, 20:52

thumb img
Відбір Євро-2020. Коли і де дивитися матч Португалія - Україна