Великі плани

14 листопада 2016, 23:09
0
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В гру включаються й гіганти технологічного ринку. Німецька компанія Bosch вирішила зробити значний крок у цьому напрямі: восени 2016 року корпорація придбала компанію Skyline Automation, яка серед іншого розробляє системи автоматизованого управління будівлями, що дозволяють зменшити витрату енергії на 40%.

“Це наступний крок на шляху до того, щоб стати постачальником комплексних рішень в галузі мережевих систем та обслуговування будівель», - пояснює доктор Штефан Хартунг, член ради директорів Bosch, на прес-конференції концерну в Штутгарті. Амбіції компанії відповідають рівню розвитку технологій - не просто створювати окремі пристрої, а пропонувати комплексні рішення для управління ними.

Доктор Штефан Хартунг
член ради директорів Bosch

У самій компанії такий перехід від простого виготовлення обладнання до створення цілих систем вважають революційним. Інженери провідного виробника високотехнологічного обладнання з Німеччини впевнені, що вже незабаром користувачі будуть налаштовувати своє житло прямо з мобільного, перебуваючи де завгодно. Пов'язані єдиною "хмарою" домашні прилади зможуть кооперуватися і без постійного контролю власника.

Bosch Smart Home System

Десятки різних датчиків будуть вмикати й вимикати світло, регулювати його яскравість для читання або перегляду телевізора, "розумний" лічильник - контролювати витрати енергії і віддавати команди техніці, в який режим енергозбереження перейти, а термометри, термостати і "розумні" лампи будуть забезпечувати спокійний сон і приємне пробудження. У підсумку виникає союз таких, здавалося б, далеких пристроїв, як смартфони та опалювальна техніка.

Головне

Країни

Сьогодні, 17:19

thumb img
Петиція за скасування Brexit набрала понад мільйон голосів
Політика

Сьогодні, 11:23

thumb img
Запитання НВ. П'ять головних кандидатів у президенти розповіли, де і як люблять відпочивати
Країни

Сьогодні, 13:46

thumb img
Сценарій Назарбаєва або "приєднання" Білорусі: Bloomberg дізнався про варіанти збереження Путіним влади