текст коментарі учасників

27 листопада 2017, 14:34
1
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ірина Литовченко,
співзасновник благодійного фонду «Таблеточки»

П роект Live.Love дав мені новий ривок і допоміг повірити не тільки в свої фізичні можливості, а й дізнатися можливості своєї сили духу. Я потрапила на проект в момент, коли всі фізичні вправи вже приїлися, тренажерний зал не радував, танці набридли, через біг почалися проблеми з менисками. Зі своїм тренером — Артуром Артамоновим — і всією командою я змогла зробити головне — перебороти панічний страх води, переступити через всі свої страхи і дуже дуже довго тренуватися для досягнення мети.

До першого кілометру я була не готова від слова «зовсім», тому ходила на тренування 2 рази на день —о 7 ранку і 8 вечора — щоб наздогнати рівень інших. А коли впоралася з кілометром, відчула, що можу і хочу більше. Разом зі мною плаванням почали займатися дві мої сестри і тітка, яка в своїй віковій групі тепер займає перші місця на змаганнях. Разом ми вже перепливли Босфор, підкорили дистанції чемпіонату світу Oceanman, і у нас великі плани на наступний рік!

Олексій Яновський і Евеліна Хмелевська,
співзасновники Вищої школи комунікацій

Відношення до спорту завжди однакове і не знаю, хто може сказати, що спорт не важливий. Тобто спорт точно важливий і це було зрозуміло до тренувань.

Тут швидше питання як мотивувати себе займатися спортом. Ось тут LIVE.LOVE став рятувальником.

Перше, що вони дали — це мета. Складно займатися в дорослому віці спортом, особливо коли «немає часу». Ти себе і так любиш, та й питань до свого тіла немає. Або ти собі не зізнаєшся, що вони є ;)

А ось нереальна для свідомості мета, будь то перший кілометр, коли і басейн проплисти не можеш, а згодом Босфор — це відмінний мотив.

Друге — це приголомшлива група. З одного боку, тобі цікаво з ними спілкуватися. З іншого, ти мотивований ходити на тренування, щоб не впасти обличчям в бруд, так як мета абсолютно вимірна і наочна))

Сам би ще, може, зіскочив, а ось коли всі знають — ні. :)

Так що для нас LIVE.LOVE — це більше про мотивацію в тій частині життя, де знаходиш собі виправдання, хоча розумієш всю важливість.


Григорій Маленко,
керуючий партнер Агентство комплексного
управління онлайн репутацією "SERM"

Завдяки Live.Love відношення до спорту та до свого тіла суттєво змінилося. Раніше на нього не вистачало часу, це було чимось-то меншовартісним, чим можна пожертвувати. Не було цілі. А займатися спортом заради спорту, та тілом ради тіла — не надихало.

Зовсім інша історія, коли у тебе є конкретна, відчутна, мотивуюча і красива мета.

Першою такою метою для мене було пробігти напівмарафон у Відні. Потім був напівмарафон в Мюнхені. Зараз готуюся до "половинки" в Мадриді навесні, а восени можливо побіжу повний марафон в Берліні. "Мадрид все покаже" =)

Найважливіший елемент, який допомагає не зійти зі шляху і тренування за тренуванням, тиждень за тижнем рухатися по програмі — командний дух і відносини з людьми, які як і ти йдуть до своєї мети.

Все це разом і створює особливу хімію, яка драйвує і змушує тебе прокидатися в о пів на шосту ранку та летіти на тренування, яке точно буде і на якому тебе точно чекають =)

Головне

Фінанси

Сьогодні, 09:30

thumb img
Що з курсом. Хто зупинив девальвацію гривні і який прогноз після виборів
Політика

Вчора, 22:43

thumb img
Зеленський назвав вартість своєї передвиборної кампанії
Футбол

Сьогодні, 01:54

thumb img
Німеччина перемогла Нідерланди, Хорватія програла Угорщині - відео. Результати матчів відбору Євро-2020