ТЕКСТ

3 березня 2017, 11:59
2
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Якщо ви користуєтеся електронними платіжними системами, то у вас під рукою завжди вся історія витрат. Достатньо перейти на відповідну сторінку в особистому кабінеті ЕПС. Прихильникам традиційних - паперових - способів оплати доведеться зберігати купу квитанцій та вести підрахунки на калькуляторі.

  • Простота використання

Зазвичай інтерфейс електронних платіжних систем - максимально зрозумілий навіть недосвідченому користувачеві. Адже творці ЕСП орієнтуються на широку армію споживачів. Якщо ж у клієнтів виникають запитання, то їх можна легко задати службі підтримки і швидко отримати відповідь. Часто технічні фахівці готові надати допомогу 24 години на добу і сім днів на тиждень.

  • Інтернет знає, як вам заповнити квитанцію

Уявімо, що ви прийшли в банк, вистояли чергу і ось настав ваш час спілкуватися з касиркою. До того часу потрібно знайти ручку та заповнити усі необхідні дані. Іноді доводиться звертатися по допомогу до операціоністки, а це не завжди зручно й доцільно.

В електронних платіжних системах це все автоматизовано - всі дані вже внесені куди слід. Достатньо лише один, перший, раз створити відповідний шаблон. І всі наступні рахунки можна буде оплачувати швидко і просто.

  • Нехай за вас все оплачує робот ...

Можна піти ще далі, скориставшись можливістю онлайн-автоплатежів. Що гріха таїти, багато можуть і забути сплатити якісь постійні рахунки. Наприклад, інтернет, телебачення або мобільний зв'язок. В онлайні можна налаштувати автоматичну оплату таких регулярних рахунків і більше не витрачати час навіть на повторне внесення даних.

Насправді, технології миттєвої онлайн-оплати приносять вигоду всім учасникам процесу, а не тільки звичайним споживачам. Електронні системи платежів, узокрема й банки, які їх ввели, отримують можливість підвищити рівень обслуговування. ЕПС створюють додаткову вартість, розширюють канали оплати, збільшують доходи та зменшують ризики.

Головне

Політика

Вчора, 22:52

img
Поки не скомпрометував. Тимошенко пообіцяла підтримувати Зеленського
Компанії/Ринки

Сьогодні, 20:00

img
Що має і може втратити Фірташ в Україні, якщо його видадуть США
Компанії/Ринки

Сьогодні, 20:56

img
Кредитний рейтинг компанії Жеваго впав через підозри у відмиванні грошей