текст

24 липня 2015, 19:00
0
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У березні цього року Верховна рада та Адміністрація президента України пережили незвичайне вторгнення — під стелями цих держустанов з'явилися обгорілі дошки. Їх обриси повторювали силуети військових кораблів. Автором акції виявився молодий уродженець Харкова Роман Михайлов. Його інсталяція Тіні стала нагадуванням про втрачений країною Крим, а сам художник зміцнився в статусі нової зірки українського арт-простору.

Михайлов зізнається — суспільні катаклізми в країні почалися саме тоді, коли він знайшов найбільш цікаву для себе творчу техніку. Тому за минулі два роки виставкові простори різних міст від Харкова та Донецька до Відня і Парижа побачили плоди його експериментів з вогнем і матеріалами на зразок дерева та паперу. При цьому кожна нова робота харків'янина в яскравих образах фіксувала актуальні роздуми про пам'ять і трансформації.

Дух свободи, виставлений в донецькому центрі Ізоляція навесні 2014‑го — всього за два місяці до захоплення його території бойовиками так званої ДНР. Також експерти відзначають інсталяцію на фасаді паризького собору Сан-Мері, створену в рамках масштабної виставки українського мистецтва Декомпресія

Головне

Події

Вчора, 18:24

thumb img
Бойовики посилили обстріли з мінометів, один український військовий загинув - штаб ООС
Футбол

Вчора, 13:54

thumb img
Відбір Євро-2020. Коли і де дивитися матч Португалія - Україна
Політика

Вчора, 22:42

thumb img
У СБУ назвали візит Бойка та Медведчука до Москви "політичним гамбітом" РФ