текст 3

27 листопада 2017, 14:26
0
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тому система тренувань в проекті технологічна і продумана до дрібниць. Підписуючись на програму, учасник знає, скільки занять на нього чекає і за який період йому належить реалізувати задумане.

У його розпорядженні кілька тренерів. Вони допомагають ставити і коригувати цілі, а ще, звичайно, досягати їх.

Наприклад, з бігунами займаються рекордсменка України з бігу на 3 тис. метрів Світлана Шмідт і срібний призер міжнародних чемпіонатів Тетяна Петлюк. Керує біговими програмами один з найбільш швидких українських марафонців Олександр Кузін. Початківців плавців опікують майстри спорту Олександр Колоша і Сергій Бреус, а ще учасниця Олімпійських ігор в Пекіні Наталія Худякова.

Під час тренувань всі вони багато знімають підопічних на смартфони і потім завантажують відео для учасників, щоб ті могли зрозуміти та виправити помилки.

Бігуни проходять функціональні тести, за результатами яких тренери коректують програму для кожного. Обов'язковим атрибутом тренування є пульсометри. Вони фіксують, як змінюється частота серцебиття новоспечених спортсменів. Цю інформацію також отримують тренери. На основі цього підказують, як розвивати серцевий м'яз і не нашкодити здоров'ю.

Крім того, кожна група LIVE.LOVE постійно на зв'язку в мессенджер-чатах. Там діляться відео з тренувань і корисною інформацією, багато жартують, а ще — стимулюють один одного.

Наталія зізнається, що іноді ранкові підйоми даються важко. Але коли одногрупники один за іншим повідомляють в чаті, що їдуть на тренування, вона теж пише своє «їду». І вже не може собі дозволити прогуляти.

Головне

Країни

Вчора, 14:00

thumb img
Стрілянина у трамваї Утрехта: одна людина загинула, є постраждалі
Події

Вчора, 10:36

thumb img
З'явилося відео, як у Києві очевидці рятували водія з палаючої машини
Політика

Вчора, 18:34

thumb img
МЗС України направив РФ ноту у зв'язку з незаконним візитом Путіна до окупованого Криму