текст 2

12 липня 2018, 10:06
0
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

4. Які ваші особисті якості найбільше допомагають вам у роботі?

Думаю, що це комунікабельність, організованість в роботі, здатність до навчання. В НВ я змогла за кілька років пройти шлях від адміністратора до керівника проекту діджитал-журналу, верстальника і трохи дизайнера. Цьому сприяли як особисті якості, так і обставини. Я дуже рада і вдячна, що в НВ є можливість вчитися, пробувати, помилятися і знаходити "своє".


5. Що б ви порадили молодшим колегам, які тільки починають свій шлях у ЗМІ?

Я не можу відповісти на це запитання людям, які хочуть бути журналістами. Це краще зроблять мої колеги, дивіться в нашій спецтемі. :)

Можу дати кілька особистих рад, які сформувалися на невеликому але досвіді роботи:

  • Пробувати щось нове, в чому у тебе немає досвіду, завжди трохи страшно. Тому я не буду писати "не бійтеся". Але поки ви не спробуєте – не дізнаєтеся, ваше це чи ні. Інакше ви можете залишитися з жалем про нездійснене, а це, повірте, не принесе вам радості.
  • Люди, у яких все виходить швидко і якісно з першої спроби – або щасливчики, або потай володіють магією. Не турбуйтеся, що ваш макет або текст не вийшов шедевром, якщо ви взялися за це перший раз і витратили півдня. Сама іноді серджуся, що у мене не виходить видати генія з першого разу. І кожного разу, коли я скаржуся щодо цього нашому арт-директору Олексію Самоварову, він говорить щось на кшталт: "Ти ж ходити не відразу навчилася. Потрібно працювати, набиратися досвіду і через якийсь час у тебе буде виходити швидше і краще. Іншого шляху немає". І він має рацію.
  • Вчіться у колег, які досвідчені в тому, чим займаються. Слідкуйте в соцмережах за професіоналами у сферах, які вам цікаві. Ходіть на навчальні курси та лекції, читайте профлітературу і дивіться на YouTube не тільки влоги.

Головне

Політика

Вчора, 16:58

thumb img
Справа Труханова: нардепа Лещенка викликали в суд
Події

Сьогодні, 00:25

thumb img
У новий список антиросійських санкцій включили книжкові інтернет-магазини та видавництва
Компанії/Ринки

Вчора, 18:38

thumb img
Зарплата Коболєва зменшена на 50%, а щомісячні бонуси скасовані - член Наглядової ради Нафтогазу