текст 1

27 листопада 2017, 14:07
0
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Втім, три бігові тренування на тиждень — це лише половина спортивного сьогодення Ємченко. Ще три ранки з семи присвячує плаванню, яке перш вважала абсолютно невідповідним для себе спортом.

Наталя вперше пішла в басейн в минулому листопаді, щоб підготуватися до міжконтинентального запливу через Босфор. Заповітну дистанцію в 6,5 км на відкритій воді подолала цього літа. Тепер в список планів на 2018-й записує нові водні і бігові маршрути. Серед них — перший марафон.

Тренування разом з LIVE.LOVE, розвиток проекту і спільні з його учасниками поїздки на українські та зарубіжні старти не заважають Наталії продовжувати роботу в СКМ, куди вона прийшла в 2003-му. А ще виховувати чотирьох дочок. Молодшій з них, однорічній Олівії, вона присвятила свій перший Босфор.

«Велика кількість дорослих людей рано чи пізно постає перед викликом — нас не навчили мріяти, — Наталя описує базис, на якому будується LIVE.LOVE. — Коли я говорю про щастя, то маю на увазі, що у людини повинні бути мрії, які вона здійснює. І наша спортивна проектна історія — це дуже про здійснення мрій».

Головне

Країни

Вчора, 15:07

thumb img
Назарбаєв пішов з посади президента Казахстану
Країни

Сьогодні, 04:35

thumb img
Стрімко подорожчав. Після відставки Назарбаєва в Казахстані скупили всі долари
Країни

Сьогодні, 08:09

thumb img
Екс-адвокат Трампа отримував гроші від фірми російського олігарха Вексельберга