текст-07

10 березня 2017, 12:27
0
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

– Я дуже люблю зброю. Я все життя полюю. Перший раз у шостому класі пішов на полювання і здобув свій перший трофей – вполював зайця з батькової рушниці, - розповідає Іванчук, який родом з Коломиї.

Вітчим нардепа працював вчителем – воєнруком, тому зі зброєю Іванчук був знайомий з дитинства і гарно в ній розбирався. Тепер в нього – цілий арсенал, проте показати його на камеру він не хоче.

– Коли подорослішав, маючи будь-який шанс щось собі придбати, робив це. В мене кожна зброя різна для різних ситуацій, індивідуальна. Це ціла філософія. Щодо зберігання – є правила, вимоги закону, яких я дотримуюся. Показувати навіть не просіть. Категорично – ні.

Я питаю, чи носить Іванчук зброю при собі та, зокрема, чи має ту саму нагородну, через яку нещодавно спалахнув скандал: з’ясувалося, що за два роки міністр внутрішніх справ Арсен Аваков роздав 1.322 одиниць зброї, з яких 122 – нардепам.

– Так, ношу. У мене є нагородний пістолет, - відповідає Іванчук. - Були певні обставини, події в 2014 році, потім керівництво Булату, спецпідрозділу УДО нагородило мене за мій вклад, за мою допомогу їм. Тоді прийшли хлопці всім колективом і у мій день народження передали мені пістолет. Я був дуже гордий. Цей пістолет коштує небагато, але він мені дорогий. Нагадує, що то таке, коли на тебе дивляться в приціл через пристрій нічного бачення. Більше ніяких подробиць. Питайте далі.

Я питаю про його ставлення до холодної зброї, і він відказує, що любить нові предмети, без історії. Має кілька улюблених ножів, але загалом – то «не його стихія».

Головне

Країни

Вчора, 14:00

thumb img
Стрілянина у трамваї Утрехта: одна людина загинула, є постраждалі
Фінанси

Вчора, 09:30

thumb img
Навіщо потрібні термінали Bloomberg і Reuters для торгів ОВДП і при чому тут курс гривні
Події

Вчора, 14:39

thumb img
На Львівщині вбито прикордонника