текст-02

10 березня 2017, 12:08
1
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

– Cтаном на 1 січня 2016 року я був зареєстрований у будинку в селі Іванковичі, ми жили там із родиною. Будинок завжди був власністю дружини, я в ньому був зареєстрований. Тому у декларації вказано, що я ним користувався. У наступній декларації будуть відображені вже зміни у адресі проживання, - каже Іванчук.

Будинок, вказаний у декларації, після розлучення подружжя залишився у власності дружини, стверджує нардеп. Вона виставила його на продаж, оскільки проживає тепер закордоном.

Закордоном – це в Монако. Туди Ірина Іванчук з дочкою переїхала близько двох років тому, і оскільки це відбулося на тлі проблем у іншого впливового «фронтовика» Миколи Мартиненка (Антикорупційне бюро розпочало щодо нього розслідування) подейкували, що Іванчук передбачливо вивіз родину з України.

Розповідає про сімейний будинок Іванчук неохоче, відказуючи лише, що той був затишним та функціональним. Додає, що давно там не був, і взагалі не розуміє – через що такий надмірний інтерес до будинку, в якому проживала родина.

Головне

Країни

Вчора, 18:49

thumb img
На Балі затримали екс-міліціонера з України, який разом з двома росіянами пограбував крамницю
Авто

Сьогодні, 07:01

thumb img
Електрички в майбутнє. 10 кращих електрокарів нашого часу
Політика

Вчора, 14:18

thumb img
У Батьківщині прокоментували готовність Бойка до коаліції з Тимошенко