Що всередині?

18 березня 2017, 02:34
3
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У

Всередині й справді просторо. Місця вдосталь і для ніг і над головою. Ззаду спокійно сядуть троє. Попереду зручно як в бізнес-класі пристойної авіакомпанії. Крісла хоч і не мають такої кількості регулювань як в деяких преміальних авто, все ж дозволяють зручно влаштуватися людині будь-якої комплекції. На задньому ряду регулюється кут нахилу спинки сидінь.

Багажник дуже місткий (600 л). Задні сидіння можна скласти - тоді в Ford Edge запросто поміщається який-небудь холодильник.

Словом, Ford Edge цілком підійде на роль сімейного авто з парою діточок. Коляски, велосипедики тощо тут є куди завантажувати. Спортсмени, рибалки і туристи теж оцінять простір і вантажопідйомність.
Якість матеріалів і їх підгонка в Ford Edge на висоті. Все виглядає дорого. На дотик - теж не розчаровує. Не так як в деяких корейських або французьких автомобілях, наприклад.

Колосальний плюс Ford Edge - шумоізоляція. У салоні тихо навіть на великих швидкостях. І шум мотора ледь чутно навіть на пристойних оборотах. Це при тому, що під капотом потужний дизель.

Почасти справа тут в тому, що через динаміки стереосистеми йде шумозаглушення за допомогою «білого шуму».

Головне

Країни

Сьогодні, 17:19

thumb img
Петиція за скасування Brexit набрала понад мільйон голосів
Політика

Сьогодні, 11:23

thumb img
Запитання НВ. П'ять головних кандидатів у президенти розповіли, де і як люблять відпочивати
Країни

Сьогодні, 13:46

thumb img
Сценарій Назарбаєва або "приєднання" Білорусі: Bloomberg дізнався про варіанти збереження Путіним влади