Що всередині?

21 листопада 2017, 10:15
0
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дизайн інтер'єру Renault Sandero Stepway цілком відповідає очікуванням. Упор зроблений на прагматизм, а не на красу. Виглядає все досить утилітарно, але з точки зору ергономіки причепитися особливо нема до чого. Пластик, звичайно, жорсткуватий, зате на вигляд він досить довговічний.

Кнопок мінімум, зате в них не заплутаєшся. Комусь такий підхід може не сподобатися, але Sandero Stepway явно розрахований на людей прагматичних. А навіщо прагматику нагромадження зайвих кнопок?

Приладова панель, знайома за багатьма іншим моделями Renault, теж підходить під це визначення. Тут три колодязі — тахометр, спідометр і дані бортового комп'ютера. Очам просто ніде заплутатися і нема на чому заблукати. Інформація представлена в максимально наочному вигляді.


Renault Sandero Stepway - на задніх сидіннях цілком просторо, якщо сидіти удвох Renault Sandero Stepway — на задніх сидіннях цілком просторо, якщо сидіти удвох


Окремий підрульовий важіль для управління музикою — звичайно, рішення незвичне, але якщо ви раніше їздили на Renault, то вас це не здивує. Для тих, хто пересідає з інших авто, буде потрібно якийсь час, щоб звикнути.

Мультимедійна система, звичайно, не сама довершеність, але в бюджетному автомобілі чекати функціоналу Tesla якось нерозумно.

У салоні досить просторо, як для такого компактного автомобіля. Ззаду спокійно сядуть двоє рослих пасажирів. Утрьох вже, звичайно, затісно.

Багажник невеликий (320 л), але для невеликої сім'ї його вистачить. Задні сидіння можна скласти, отримавши 1200 л об'єму. Для дачників — те, що треба.

Шумоізоляція тут відверто бюджетна. Особливо це проявляється на холостих обертах, крім шуму в салон передається ще й вібрація з підкапотного простору. Втім, на швидкостях вище 100 км/год. в салоні теж стає дуже шумно.

Головне

Події

Сьогодні, 02:21

thumb img
У посольстві США спростували звинувачення з боку Луценка
Геополітика

Вчора, 14:44

thumb img
Brexit: Мей попросила ЄС відкласти вихід Британії до 30 червня
Геополітика

Сьогодні, 06:03

thumb img
Кім Чен Ин хоче відвідати Росію через невдалі переговори з Трампом - ЗМІ