Що по грошам?

25 березня 2017, 06:23
3
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Д

В Україні ж доступна не тільки всього одна модифікація Pilot – з 3-літровим двигуном і 6-ступінчатним «автоматом» – але і лише одна комплектація Premium.

Тобто заощадити, вибравши комплектацію простіше, не вийде.

Коштує ця пишність близько 1,5 млн. грн. Це досить значна ціна. І як для топової комплектації, тут не вистачає деяких благ цивілізації, давно наявних у конкурентів за аналогічні, а часом і менші гроші.

Наприклад, тут немає активного круїз-контролю, адаптивних фар, підсвічування в повороті, системи утримання в смузі руху, моніторингу мертвих зон, безконтактного відкриття багажника.

З іншого боку, за динамікою та керованістю серед авто таких розмірів і місткості, з Pilot зрівнятися складно. Так що, як-то кажуть, вибирайте, що вам більше потрібно – практичність і динаміка або навороти.

Відсутність дизельної версії Pilot для багатьох теж буде мінусом. Тому що, хоч новий 3-літровий двигун і став більш економічним, ніж 3,5-літровий двигун попереднього покоління (при тій же потужності!), але апетиту йому не позичати.

Навіть при досить спокійній їзді по Києву складно вкластися менше, ніж в 14 л на 100 км. На трасі при плавному переміщенні зі швидкістю 110 км/год менше 8 л ніяк не вийде. У змішаному циклі витрата буде в районі 12 л навіть у найспокійніших водіїв. У тих, хто любить «притопити», вийдуть всі 15 л.

Головне

Події

Вчора, 11:20

thumb img
У Києві почався демонтаж Шулявського шляхопроводу
Компанії/Ринки

Вчора, 15:00

thumb img
В Україні змінилися правила перевезення пасажирів і багажу в літаках
Події

Вчора, 15:02

thumb img
На тлі візиту Путіна у Криму пройшли одиночні пікети проти окупаційної влади