Розумний мікрокосм

14 листопада 2016, 23:13
0
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Зараз, кажуть у Bosch, більше 80% рішень для "розумного будинку" на ринку - окремі пристрої. Компанія націлена на створення повноцінного продукту, який помістив своєрідний "генштаб" управління житлом у смартфон користувача. Управління всією домашньою екосистемою має бути простим і інтуїтивно зрозумілим, вважають там, тоді як зараз у кожного окремого пристрою є свій додаток.

Розробники компанії ставлять користувача в центр "розумного будинку". Пристрої та прилади, що розробляються там, здатні обмінюватися інформацією не тільки з "генштабом", але й один з одним, наприклад, за допомогою Wi-Fi і Bluetooth. Таким чином, людина не повинна постійно відволікатися на десятки різних повідомлень. Поки що системи "розумних будинків" займаються простими речами, такими як температура і світло.

Але вже скоро, запевняють у Bosch, інтегровані системи створять свій мікрокосм, у який увійдуть як домашні прилади, так і автомобілі. У комерційних установ потенціал використання нових технологій набагато ширший. “Ми підключаємо автомобілі до будинків і створюємо цілі цифрові міста. Для подібних задач у Bosch є унікальний досвід і знання, накопичені в результаті роботи з пристроями різних типів", - сказав Штефан Хартунг.

Головне

Країни

Вчора, 16:48

thumb img
У Бразилії заарештували екс-президента Темера
Фінанси

Вчора, 18:34

thumb img
Рева про субсидії: Я би не радив чекати, що держава буде сплачувати "платіжки" на 500 кубометрів газу
Країни

Вчора, 17:06

thumb img
Аварія порома в Іраку: кількість загиблих зросла до 71