Просто уявіть

14 листопада 2016, 23:08
917
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Масштабні цифрові системи, які пов'язували б різну техніку в єдину мережу, зробили ще один крок з майбутнього в сьогодення. Мобільні пристрої вже навчилися багато чому: планувати, контролювати фінанси і допомагати під час занять спортом. По-справжньому гігантські екосистеми пристроїв поки залишаються лише мріями інженерів. Однак, вони все ближче до реальності, про це заявила німецька компанія Bosch на презентації рішень в галузі управління будівлями в Штутгарті.

Завтра ваші діти повертаються зі школи – і як тільки вони підходять до дверей, замок відкривається сам. На смартфон ви отримуєте відеосповіщення - всі вдома, живі і здорові. Розумна автоматика підлаштовує температуру і освітлення в кімнатах, використовуючи мінімум енергії і економлячи на комунальних витратах.

Втім, фантазію включати необов'язково, адже вже сьогодні все це стає ще ближче і доступніше з технологіями «розумних будинків». Так званий інтернет речей - мережа, яка об'єднує різні домашні пристрої і дає до них віддалений доступ,- поки що лише на своєму "дитячому" етапі. Проте аналітики обіцяють бурхливе зростання мережі. "Зараз у світі будують не так багато житла, яке відразу обладнано "розумними" пристроями. Однак, це відкриває можливості для підкорення ринку", - зазначає Стівен Джексон, віце-президент американської компанії JLL Capital Markets Group.
Згідно з аналізом Інституту ринкових досліджень Dr. Grieger & Cie. спільно з німецькою компанією SmartHome Initiative, в Німеччині вже близько 30% населення використовують ті чи інші елементи "розумного будинку". У той же час аналітики прогнозують, що до 2020 року інтелектуальні системи будуть керувати кожним сьомим будинком у світі, а до 2022-го ринок таких пристроїв складе $122 млрд, йдеться в звіті SmartHome Market.

Головне

Країни

Вчора, 16:48

thumb img
У Бразилії заарештували екс-президента Темера
Фінанси

Вчора, 18:34

thumb img
Рева про субсидії: Я би не радив чекати, що держава буде сплачувати "платіжки" на 500 кубометрів газу
Країни

Вчора, 17:06

thumb img
Аварія порома в Іраку: кількість загиблих зросла до 71