початок широка пост

30 листопада 2017, 13:40
1
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тоді троє любителів спорту — директор з комунікацій СКМ Наталя Ємченко, співвласник Лайфхакера Слава Баранський і виконавчий директор ресторанного холдингу Tarantino Family В'ячеслав Сухомлинов — вирішили змінити ставлення українців до себе і свого тіла.

Вони організували Сомнение Talks — цикл надихаючих лекцій про вміння визначити правильні цілі і довго, дисципліновано до них йти. А потім придумали Сомнение Challenge. Згідно з його умовами, 20 впливових і публічних українців без спортивного досвіду зобов'язалися разом підготуватися до Забігу у вишиванках, який традиційно проводиться в День незалежності. Про свої досягнення вони звітували в соцмережах під відповідним хештегом.

Цей соціальний експеримент знайшов такий відгук, що вже восени Ємченко з однодумцями заснували LIVE.LOVE — проект з пропаганди аматорського спорту в Україні.

Відтоді в тренувальних циклах ініціативи брали участь близько тисячі осіб. Вони не тільки регулярно займалися із зірковими тренерами програми, але також фінішували в десятках плавальних і бігових стартів для любителів по всьому світу.

«Ми про початок спорту, а не про великі досягнення, — пояснює Ємченко в розмові з НВ суть проекту. — Місія LIVE.LOVE — допомогти кожному почати працювати зі своїм тілом і полюбити це назавжди».

Головне

Країни

Вчора, 09:16

thumb img
Токаєв запропонував перейменувати столицю Казахстану та центральні вулиці міст на честь Назарбаєва
Футбол

Сьогодні, 02:31

thumb img
Легіонер Динамо відмовився йти - ЗМІ
Політика

Вчора, 10:54

thumb img
Вибори-2019: Зеленський лідирує в президентському рейтингу і виграє другий тур - опитування