початок

10 березня 2017, 12:03
17147
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Один з лідерів Народного Фронту і друг екс-прем’єра Яценюка Андрій Іванчук вперше показує житло і розповідає про особисте

Юлія Артамощенко

Нардеп Андрій Іванчук – впливова людина у вітчизняній політиці. Він – один з керівників другої за розміром парламентської фракції – Народного Фронту і близький друг екс-прем’єра Арсенія Яценюка. Він знає, які рішення справді приймаються, а які – лише розмови та конспірологія.

Після оприлюднення е-декларацій Іванчук виявився одним із лідерів зі зберігання коштів у готівці – він задекларував 750 тис. швейцарських франків, 600 тис. євро, 500 тис. доларів та 3,7 млн грн. Про їх джерела він вже розповідав в інтерв’ю НВ. Як втім, і про житло – заміський будинок площею 503,6 кв. м у селі Іванковичі біля Києва. У декларації нардепа власницею житла була зазначена його дружина Ірина Іванчук. Восени, коли НВ лише задумувало проект VIP-житло, Іванчук пообіцяв показати, де живе. І зробив це у лютому в рамках проекту VIP-помешкання перших осіб, хоча він з тих – хто не любить піддавати публічності приватне життя.

Головне

Футбол

Вчора, 22:29

thumb img
Збірна України втратила ключового гравця перед наступною грою відбору Євро-2020
Країни

Вчора, 16:56

thumb img
Кількість жертв циклону в Мозамбіку збільшилася до 417 людей
Країни

Сьогодні, 04:44

thumb img
Гуайдо висловив упевненість у відстаці Мадуро найближчим часом